پایان خردادماه انجام می‌شود؛

برگزاری نخستین جشنواره استعدادیابی هنری ویژه دانش آموزان در گیلان

حسن صمدی، مدیر مرکز رشد و استعدادیابی تخصصی حوزه هنری استان گیلان از برگزاری نخستین جشنواره استعدادیابی هنری ویژه دانش‌آموزان این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا حسن صمدی اظهار کرد: نخستین جشنواره استعدادیابی هنری ویژه دانش آموزان گیلانی با هدف شناسایی، شکوفایی و توانمندسازی کودکان و نوجوانان گیلانی برگزار می‌شود.

مدیر مرکز رشد و استعدادیابی تخصصی حوزه هنری گیلان به همکاری اداره کل آموزش و پرورش گیلان در برگزاری این جشنواره اشاره کرد و افزود: استعدادیابی در بخش‌های پوستر، نقاشی، خوشنویسی، عکاسی، تصویرسازی، کارتون و کاریکاتور، انیمیشن، فیلم‌سازی، بازیگری، گویندگی و اجرا، موسیقی و سرود، شعر، داستان، استند آپ کمدی انجام می‌شود.

صمدی اضافه کرد: دانش‌آموزان تا پایان خردادماه ۱۴۰۳ با مراجعه به تارنمای حوزه هنری گیلان به نشانی artguilan.ir یا ارسال پیام به شماره ۰۹۹۱۲۰۵۴۹۱۲ در پیام‌رسان ایتا، می‌توانند ضمن تکمیل مشخصات فردی و سوابق هنری در جشنواره شرکت کنند.

وی گفت: پس از طی مراحل اولیه ثبت‌نام در جشنواره استعدادیابی، آموزش‌ها در راستای ارتقا و رشد افراد منتخب، زیر نظر اساتید ملی و استانی انجام و پس از طی دوره مقدماتی، فرآیند بورسیه هنری و سپس دوره تخصصی و بلندمدت آغاز می‌شود و تا معرفی به استودیوهای تولید ادامه خواهد داشت.

Share