پس از پیروزی در انتخابات

قدردانی جبار کوچکی نژاد از مردم بابت مشارکت در انتخابات

اینجانب به عنوان نماینده منتخب چهار دوره گذشته و برگزیده اول دوره دوازدهم از انتخابات، مراتب قدردانی و سپاس خود را از تلاشهای مجدانه و همکاری بی‌شائبه و حسن اعتماد شما با آرای گسترده خود به اینجانب اعلام میدارم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی منتخب دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان‌های رشت و خمام با صدور پیامی از مشارکت مردم در انتخابات قدردانی کرد.

در متن پیام آمده است:

باسمه تعالی

باسلام و احترام و آرزوی توفیق الهی، به شیرزنان و غیور مردان گیلانی که با حضور پر نشاط خود در انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات خبرگان رهبری حماسه‌ای ماندگار آفریدند و سلام و درود بر شما مردم سلحشور رشت، خمام، خشکبیجار، سنگر، لشت نشاء، کوچصفهان، چوکام، پیربازار، لولمان و دهستان‌ها که با حضور گرم خود در حماسه باشکوه یازدهم اسفند ۱۴۰۲ یکبار دیگر با لبیک به ندای رهبر معظم و فرزانه، وفاداری خود را به انقلاب  و نظام جمهوری اسلامی به معرض نمایش گذاشتید.

بدینوسیله اینجانب به عنوان نماینده منتخب چهار دوره گذشته و برگزیده اول دوره دوازدهم از انتخابات، مراتب قدردانی و سپاس خود را از تلاشهای مجدانه و همکاری بی‌شائبه و حسن اعتماد شما با آرای گسترده خود به اینجانب اعلام میدارم و خالصانه از حمایت‌های تک تک شما مردم عزیز سپاسگزارم (( أشکَرُکُم للّهِأشکَرُکُم للناسِ) ) شکرگزارترین در پیشگاه خدا کسی است که از نعمت‌ها و زحمات مردم بیشترین قدردانی را به عمل آورد.

اکنون که با توفیق الهی و دعای خیر و حمایت‌های بی‌دریغتان مورد لطف شما قرار گرفته‌ام برخود فرض میدانم که از خانواده معزز شهدا و ایثارگران، فرهنگیان شریف، دانشگاهیان و دانشجویان گرامی، روستاییان، کشاورزان و آحاد مردم کمال تقدیر و تشکر را تشکر را داشته باشیم.

درپایان از برگزارکنندگان انتخابات، هیات‌های نظارت و اجرایی نیروهای عزیز نظامی، انتظامی و امنیتی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات که با حضور خود موجب مشارکت حداکثری مردم را فراهم نمودند خالصانه و متواضعانه به   لطف  و  عنایت   خداوند    تقدیر  و   تشکر    می‌نمایم. ان شاءالله بتوانم به مدد الهی قدردان زحمات شما باشم و برای شما مردم عزیزم در تمام عرصه‌های زندگی آرزوی موفقیت و بهروزی دارم.

Share