سنگ تمام الیاس حضرتی برای هادی حق‌شناس؛

دکتر حق‌شناس را به لحاظ علمی فوق‌العاده صاحب نظر و به لحاظ اجرایی بسیار توانمند می‌دانم

حضرتی دکتر حق‌شناس را به لحاظ علمی فوق العاده صاحب نظر و با دانش و به لحاظ اجرایی بسیار توانمند، مجرب و متخصص دانست و تاکید کرد: یک نماینده باید رئیس مجلس را زیر سوال برده و به چالش بکشد تا از حقوق ملت با استفاده از حق خودش در آئین‌نامه و در قوانین، استفاده کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، الیاس حضرتی عضو موسس و دبیر کل حزب اعتماد ملی در سخنرانی شب گذشته در ستاد انتخاباتی دکتر هادی حق‌شناس اظهار کرد: انتخابات روش جابجایی مدیران از طریق صندوق به روش مسالمت‌آمیز و مناسب و صندوق رای محل تسویه حساب است و تا کنون در طول چهار دهه انقلاب از طریق انتخابات مسائل و مشکلات‌مان را باسلیقه‌های مختلف، جریان‌ها و افراد مختلف حل کرده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه در مواجهه با نارسایی‌ها و نارضایتی‌ها بخشی از مردم با صندوق رای قهر کرده‌اند افزود: مردم از عملکرد مدیران و وضع موجود ناراضی هستند ولی قهر کردن با انتخابات هم نتیجه‌ای ندارد. باید نگاه رای اعتراضی مثبت اندیشانه داشته و شخصی را به بهارستان بفرستیم که در مجلس با کلام قوی و استدلال محکم، مشکلات و اعتراض مردم را به بهترین شکل اعلام کند.

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس دهم با اشاره به حضور ۵ دوره‌ای خود در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: زبان و بیان یک نماینده شمشیر اوست که از همه فرصت‌ها و سوال و تحقیق و تفحص و استیضاح به صورت لحظه‌ای برای بیان مشکلات مردم شهر و کشورش استفاده کند.

صاحب امتیاز و مدیر مسئول روزنامه اعتماد با اشاره به اینکه دکتر حق‌شناس بدون نفی کسی، تنها ویژگی‌ها و توانمندی‌های خودش را اعلام می‌کند اضافه کرد: روزنامه من، قدرت بی‌قدرتان و صدای اصلاح‌طلبان است و نقدها را منتشر می‌کند و مطالبی به چاپ می‌رسد که بار علمی و تحقیقی عمیقی داشته باشد و باید بگویم یکی از کسانی که همواره مطالب منطقی و مفید و مدون و قانع کننده آن در روزنامه من چاپ می‌شود، دکتر حق‌شناس است.

حضرتی دکتر حق‌شناس را به لحاظ علمی فوق العاده صاحب نظر و با دانش و به لحاظ اجرایی بسیار توانمند، مجرب و متخصص دانست و تاکید کرد: یک نماینده باید رئیس مجلس را زیر سوال برده و به چالش بکشد تا از حقوق ملت با استفاده از حق خودش در آئین‌نامه و در قوانین و هر آنچه که مربوط به حقوق ملت در جهت احقاق حقوق مردم است، استفاده کند و دکتر حق‌شناس از این جهت جزء فعالترین و بهترین نماینده‌های مجلس هفتم بود.

عضو فراکسیون امید در مجلس دهم با بیان اینکه تلفیق کار اجرایی با کار تقنینی می‌تواند برای مردم ثمرات بسیار خوبی داشته باشد گفت: کسی که کار اجرایی کرده و پیچ و خم آن را می‌داند و به مسائل تقنین نیز آگاه بوده و راه‌های مختلف و میان‌بر برای به تصویب رساندن یک طرح و جا انداختن و به ثمر نشستن آن را می‌داند می‌تواند برای مردمش مثمر ثمر باشد.

نماینده مردم رشت در دوره سوم، چهارم و پنجم مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در صورت قهر مردم با صندوق‌های رای، اقلیت جای اکثریت را می‌گیرند افزود: راهیابی دکتر حق‌شناس از انزلی و دکتر نوبخت از رشت به مجلس در مقایسه با ورود یک نماینده ساده و ناآشنا به مجلس برود فرق دارد چرا که ایشان به مفاهیم آئین‌نامه‌ها و اصول قانون اساسی آگاهی و اشراف دارند.

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس دهم با تاکید بر اینکه انتخاب نماینده خوب جایگزین بخشی از آلام و گرفتاری‌ها و اعتراضات است تصریح کرد: همه باید دست به دست هم دهند تا نماینده خوب و مطالبه‌گری روانه مجلس شود.

Share