برگزاری جلسه ستاد مقابله با حوادث غیرمترقبه شهرداری با حضور شهردار رشت

آماده باش ماشین آلات، سامانکده و گرمخانه شهرداری رشت

ساماندهی و گرمخانه شهرداری با تاکید شهردار رشت مبنی بر آمادگی برای کمک به آسیب دیدگان ناشی از نزولات جوی در حالت آماده باش قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، جلسه ستاد حوادث غیر مترقبه شهرداری شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۳ برای مقابله با بارش برف احتمالی با حضور رحیم شوقی شهردار، محمدباقر بشردانش معاون خدمات شهری و محیط زیست شهردار، سید مجتبی خدمت بین دانا معاون مالی و اقتصادی شهردار، امید اکبری رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری و مدیران مناطق پنجگانه شهری در منطقه یک شهری رشت تشکیل شد.

در جلسه مذکور با تاکید شوقی شهردار، ماشین آلات و نیروهای خدمات شهری شهرداری برای مقابله با حوادث احتمالی ناشی از بارش نزولات جوی و آبگرفتگی معابر رشت، آماده باش شدند.

سامانکده و گرمخانه شهرداری با تاکید شهردار رشت آماده باش شدند

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یکشنبه ۶ اسفند۱۴۰۲ با اشاره به بارش نزولات جوی فصل سرما در گیلان اظهار کرد: ساماندهی و گرمخانه شهرداری رشت با تاکید رحیم شوقی شهردار در راستای کمک به آسیب دیدگان ناشی از نزولات جوی در حالت آماده باش کامل قرار گرفتند.

علی خانواده محجوب، ساماندهی و گرمخانه شهرداری رشت را آماده پذیرایی از آسیب دیدگان اجتماعی، در راه ماندگان و کارتن‌خواب‌ها عنوان کرد و افزود: شهروندان با تماس با سامانه ۱۳۷ شهرداری رشت می‌توانند برای کمک به افراد نیازمند تماس حاصل فرمایند.

وی تصریح کرد: مرکز رسیدگی و ساماندهی آسیب دیدگان شهرداری رشت به نشانی میدان ولیعصر (فلکه فرزانه) به طرف بلوار شهید علیزاده، اولین فرعی سمت راست جنب ناحیه یک منطقه یک شهرداری با ظرفیت ۵۰ نفر آماده پذیرایی از آسیب دیدگان اجتماعی، در راه ماندگان و کارتن‌خواب‌ها است.

آماده باش ماشین آلات و نیروهای خدمات شهری شهرداری با تاکید شهردار رشت

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری یکشنبه ۶ اسفند۱۴۰۲ با اشاره به بارش نزولات جوی در گیلان اظهار کرد: ماشین آلات سازمان عمران شهرداری و مناطق پنجگانه شهری با تاکید رحیم شوقی شهردار مبنی بر مقابله با حوادث احتمالی ناشی از بارش برف و باران در حالت آماده باش قرار گرفتند.

محمدباقر بشردانش به استقرار ماشین آلات و نیروهای خدمات رسان شهرداری در سطح شهر رشت اشاره کرد و افزود: نیروهای خدمات شهری و سازمان‌های مرتبط مانند سازمان‌های اتوبوسرانی، عمران و بازآفرینی فضاهای شهری و همچنین ساماندهی مشاغل و فرآورده‌های کشاورزی، سازمان فرهنگی شهرداری رشت تا روز جمعه هفته جاری برای ارائه خدمات به شهروندان آماده باش هستند.

Share