فرماندار آستارا خبر داد؛

دستگیری تعدادی از کارمندان دولتی آستارا و دلالان به اتهام رشوه

در پی اقدام قاطع سربازان گمنام امام زمان(عج) در خصوص دستگیری های اخیر گمرک بندر آستارا، فرماندار این شهرستان از دستگیری تعدادی از کارمندان دولتی آستارا و دلالان به اتهام رشوه خبر داد و گفت: برخورد با متخلفان و مفاسد اقتصادی یکی از مهم‌ترین اقدامات دولت سیزدهم است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، محمدرضا شهاب زاده در گفت‌وگو با خبرنگار دیارمیرزا از دستگیری تعدادی از کارمندان دولتی بندر آستارا خبر داد و بیان کرد: این افراد به اتهام تخلفات مالی از جمله رشوه توسط نهادهای امنیتی چند روز پیش بازداشت شده اند.

وی با اشاره به فعالیت شبکه‌ای تعدادی از کارمندان متخلف آستارایی افزود: تعدادی از دلالان مرتبط با این پرونده نیز دستگیرشده و روند تکمیل پرونده ادامه دارد.

به گفته نماینده عالی دولت در آستارا این کارمندان دولتی با همراهی دلالان که از اراذل و اوباش بودند با دریافت رشوه از برخی کامیون داران برای عبور از مرز، شرایط را برای عبور برخی دیگر از کامیون‌ها فراهم می‌کردند.

شهاب زاده برخورد با متخلفان و مفاسد اقتصادی را یکی از مهم‌ترین سیاست های دولت سیزدهم دانست و گفت: روند دستگیری متهمان این پرونده هنوز ادامه دارد و در این راستا بدون اغماض برخورد می‌شود.

Share