مدیرعامل باشگاه ملوان تأکید کرد:

داشتن استادیوم استاندارد حق تیم ملوان است | خوشبختانه این روزها به اوج نزدیک هستیم

مدیرعامل باشگاه ملوان با بیان اینکه نبود امکانات دغدغه اصلی باشگاه ملوان است، گفت: داشتن یک استادیوم استاندارد حق و مطالبه جدی تیم بزرگ و با سابقه ملوان انزلی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس، آرش فهمیده مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی عصر امروز در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه با بیان اینکه ملوان دست تنها است اما با شتاب و تلاش مستمر مسیر موفقیت را طی می‌کنیم، اظهار کرد: تیم ملوان بندرانزلی با کمک هواداران و بهره گیری از تجارب ورزشی به روزهای اوج نزدیک است.

مدیرعامل باشگاه ملوان با تاکید بر روایت درست در حوزه ورزش و بویژه فوتبال گفت: شفافیت محور کار تیم فوتبال ملوان است.

فهمیده با بیان اینکه نبود امکانات دغدغه اصلی باشگاه ملوان است، گفت: داشتن یک استادیوم استاندارد حق و مطالبه جدی تیم بزرگ و با سابقه ملوان انزلی است.

باشگاه ملوان دنبال پیگیری کف مطالبات است

فهمیده با بیان اینکه باشگاه ملوان به دنبال پیگیری مطالبات است، افزود: تیم بزرگ و با سابقه ملوان از ابتدای فصل تاکنون به دنبال نیازها و امکانات اولیه است.

مدیرعامل ملوان بندرانزلی با اشاره به اشکالات زیاد ورزشگاه انزلی گفت: سازمان لیگ در ابتدای فصل بیش از ۲۰ مورد اشکال فنی از این ورزشگاه ثبت کرده است.

فهمیده با تأکید بر لزوم رفع اشکالات فنی ورزشگاه بندر انزلی افزود: هم اکنون با توجه به اینکه چندین هفته از لیگ می‌گذرد بیش از ۱۷ مورد اشکال در ساختار فیزیکی ورزشگاه وجود دارد.

وی با اشاره به حضور تماشاگران بانو در دیدارهای تیم ملوان افزود: در حال حاضر تعداد ۸۰۰ بلیط فروشی برای حضور بانوان در ورزشگاه انزلی در نظر گرفته شده و دنبال حفظ شانیت حضور بانوان به ورزشگاه هستیم.

مدیرعامل باشگاه ملوان با بیان اینکه مشکلات در سکوهای استادیوم بندرانزلی وجود دارد، گفت: سکوهای ورزشگاه انزلی باید مرمت و بازسازی شود، بازی به بازی مجوز حضور بانوان به ورزشگاه صادر می‌شود.

رسانه و خبرنگاران هوادار واقعی ملوان هستند

وی با تأکید لزوم بر ایجاد زیرساخت‌های ورزشی و فوتبال افزود: فوتبال تمام شکاف‌ها و خلأهای موجود در حوزه فعالیت فرهنگی و اجتماعی را پر کرده است.

مدیرعامل باشگاه ملوان با اشاره به بازی این تیم با شمس آذر گفت: کیفیت بازی ملوان هفته به هفته بهتر می‌شود و برای بازی با شمس آذر آماده هستیم.

فهمیده با اشاره به اینکه هفت سال ملوان با چالش جدی مواجه بود، بیان کرد: لیگ یک برای انزلی جهنم بود خوشبختانه این روزها به اوج نزدیک هستیم و این مسیر با کمک مردم و هواداران ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به نقش رسانه‌ها در تقویت تیم باشگاه ملوان افزود: رسانه و خبرنگاران هوادار واقعی ملوان هستند و در کنار انتقادات و تجربه انگاری از این تیم حمایت کنند.

مدیرعامل باشگاه ملوان با بیان اینکه مردم انزلی سهام‌دار ۷۰ درصد این باشگاه هستند، گفت: حمایت تمام قد منطقه آزاد از تیم باشگاه ملوان مطالبه جدی مردم و این منطقه حق واقعی مردم این شهرستان است و باید از تیم ملوان حمایت کند.

Share