بازدید معاون وزیر صمت از پروژه های زیرساختی و واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی سفیدرود رشت

معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از پروژه‌های زیرساختی و واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی سفیدرود رشت بازدید به عمل آورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرشاد مقیمی روز چهارشنبه در سفر یک روزه اش به گیلان با حضور در شهرک صنعتی سفیدرود رشت پروژه‌های زیرساختی و دو واحد تولیدی مستقر در این شهرک را مورد بازدید قرار داد.

 وی از پروژه‌های عمرانی و زیربنایی شامل کانال هدایت آب‌های سطحی، کانال فاضلاب، پل، تصفیه خانه، خیابان‌کشی و آسفالت معابر شهرک صنعتی سفیدرود بازدید به عمل آورد و دستورات لازم را برای تسریع در تکمیل و توسعه این پروژه‌های عمرانی صادر کرد. این پروژه ها با اعتبار بیش از ۲۵۰ میلیارد تومان در حال اجرا می باشد.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران همچنین دو شرکت تولیدی آرین سعید و تالک ایرانیان را مورد بازدید قرار داد.

مقیمی در این بازدیدها در جریان مهمترین ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و همچنین مسایل و مشکلات این واحدهای تولیدی قرار گرفت و برای رفع برخی موانع، راهکارها و دستورات لازم را ارائه داد.

وی پیش از این دیداری با صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی گیلان داشت و با حضور در شهرک صنعتی لوشان از واحدهای تولیدی و پروژه‌های زیرساختی این شهرک نیز بازید به عمل آورد.

Share