رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان خبر داد:

سرعت زیاد در جاده رشت به تهران جان ۳ نفر را گرفت+ جزئیات حادثه

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان اظهار کرد: برخورد ۲ خودروی باری و سواری با یک عابر پیاده بامداد امروز، ۳ کشته برجای گذاشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سرهنگ امیر طالبی گفت: با گزارش تصادف سواری پژو ۲۰۶ با یک عابر در ابتدای جاده رشت تهران، نزدیک میدان گیل رشت بامداد امروز به سامانه ۱۱۰ پلیس، ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی فوری برای بررسی صحنه تصادف به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران پلیس و گروه‌های امدادی در محل حادثه مشخص شد که سواری پژو به علت سرعت غیرمجاز با عابر جوانی، برخورد و پس از آن به دلیل ناتوانی در کنترل خودرو، با نیسان وانت پارک شده در کنار جاده برخورد می‌کند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان با اشاره به کشته شدن عابر، راننده و سرنشین، پژو ۲۰۶، گفت: کارشناسان پلیس بی‌احتیاطی راننده پژو در رانندگی با سرعت بالا را علت ناتوانایی وی در کنترل وسیله نقلیه تشخیص دادند.

سرهنگ طالبی با بیان اینکه سرعت غیر مجاز وسایل نقلیه از مهم‌ترین دلایل حوادث رانندگی است، افزود: شهروندان هنگام رانندگی باید با توجه به قوانین رانندگی از سرعت و سبقت غیرمجاز خودداری کنند تا شاهد بروز چنین حوادث دلخراشی نباشیم.

Share