مهدی طارمی دیگر به میلان منتقل نمی‌شود

دریا؛ زنی که نتوانست مهدی طارمی را راضی کند

پرونده انتقال مهدی طارمی به میلان در واپسین ساعات نقل و انتقالات بسته شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ۳۶۰، مهدی طارمی دیگر به میلان منتقل نمی‌شود. این خبری است که باشگاه پورتو به طور رسمی آن را منتشر کرده و خبر داده این بازیکن ۳۱ ساله ایرانی تا انتهای قراردادش در جمع پرتغالی‌ها خواهد ماند. این بیانیه درحالی صادر شد که رسانه‌های ایتالیایی و پرتغالی خبر از توافق نهایی طرفین برای این انتقال داده بودند، اما به ناگاه، درخواست مهدی طارمی برای افزایش رقم دستمزدش در میلان، همه چیز را به هم ریخت.

پورتو با پیشنهاد ۱۵ میلیون یورویی به علاوه ۳ میلیون یورو پاداشِ میلانی‌ها برای خرید طارمی موافقت کرد و مذاکرات را به فاز نهایی کشاند. در فاصله ۲۴ ساعت مانده تا توافق کلی، مهدی طارمی و مدیربرنامه‌هایش به دلیل آنکه پیشنهاد مالی میلان برای دستمزد سالیانه این بازیکن کمتر از حد تصور بود، خواستار اصلاح در بند‌های قرارداد پیشنهادی شدند. میلان، برخلاف تصور اولیه، دستمزد سالیانه ۱.۵ میلیون یورو به علاوه پاداش را برای مهدی طارمی درنظر گرفته بود. این رقم با مخالفت مهدی و همراهانش روبه رو شد و آن‌ها می‌خواستند دست‌کم تا ۲ برابر به این دستمزد اضافه شود. همین اختلاف نظر، جرقه اصلی برای تهدید شدن توافق انجام شده را زد. افرادی که از ایتالیا راهی پرتغال شده بودند تا با پورتو مذاکره کنند به مسئولان این باشگاه ایتالیایی خبر دادند توافق در آستانه فروپاشی است؛ آن هم درست در زمانی که فقط ۲۴ ساعت تا پایان مهلت نقل و انتقالات در بازار اروپا مانده بود.

در چنین فضایی، باشگاه میلان آخرین حربه را هم به کار گرفت و به سراغ دریا بهرامی، کارگزار ایرانی شاغل در دنیای فوتبال رفت تا مگر از طریق او بتواند مهدی طارمی را راضی به حضور در میلان کند. دریا بهرامی که از او به عنوان یک وکیل ورزشی یاد می‌شود در اولین ساعات حضورش از پیچیدگی این پرونده و سختی کار صحبت کرده بود، اما مثل بقیه میلانی‌ها امیدوار بود بتواند مهدی طارمی را از پرتغال به ایتالیا بکشاند. البته بیانیه شب گذشته پورتو در این زمینه، مشخص کرد دریا بهرامی هم در انجام این ماموریت توفیقی نداشته است. میلان در فاصله ۲۴ ساعت تا پایان مهلت نقل و انتقالات با وارد کردن این واسطه ایرانی، آخرین تلاشش برای خریدن مهدی طارمی را هم انجام داد، اما رقم پیشنهادی برای دستمزد این بازیکن را نتوانست به حد مطلوب برساند تا پرونده با شکست روبه رو شود.

دریا بهرامی در شرایطی خودش را به میلان رساند که چند سالی می‌شود در حوزه فوتبال مشغول به کار است و حالا آژانس اختصاصی خودش در این زمینه را دارد. او ۲ سال پیش هم سابقه همکاری با میلانی‌ها در یک پرونده را داشت و مسئولان امیدوار بودند با توجه به ایرانی بودن طرفین، او بتواند راحت‌تر با مهدی طارمی مذاکره داشته باشد. دریا بهرامی به عنوان کارگزار با فدراسیون فوتبال اسپانیا مشغول همکاری است و درجه عالی مدیریت ورزشی را از بارسلونا گرفته. در سابقه کاری او همکاری با باشگاه‌های فوتبال در حوزه خلیج فارس هم خاصه امارات و شهر دبی دیده می‌شود. به هر روی، حضور این واسطه ایرانی هم که توسط میلانی‌ها به کار گرفته شد، نتوانست برای انتقال مهدی طارمی از پورتو به میلان مفید واقع شود تا مهاجم تیم ملی ایران تا پایان قراردادش تا سال ۲۰۲۴ در پورتو ماندگار شود. فعلا مشخص نیست طارمی در ادامه قصدی برای تمدید قراردادش با این باشگاه پرتغالی داشته باشد یا نه. اگر او تمدید نکند در انتهای فصل می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد، راهی باشگاهی دیگر شود

Share