سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شفت خبر داد:

نجات یک قلاده شغال با اطلاع‌رسانی به موقع یک دانش‌آموز شفتی

یاسر ریاضی، سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شفت اظهار داشت: یک قلاده شغال که در تله سیمی روستای تکرم به دام افتاده بود پس از اطلاع‌رسانی یک دانش آموز شفتی، رهاسازی و به دامن طبیعت بازگشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شفت اظهار داشت: یک قلاده شغال که در تله سیمی روستای تکرم به دام افتاده بود پس از اطلاع‌رسانی یک دانش آموز شفتی، رهاسازی و به دامن طبیعت بازگشت.

یاسر ریاضی با اعلام این خبر گفت: با اطلاع‌رسانی یک دانش آموز دوستدار محیط زیست در روستای تکرم شهرستان شفت مبنی بر گرفتار شدن یک قلاده شغال در تله سیمی کشاورزان، مامورین یگان حفاظت محیط زیست شفت بلافاصله در محل حضور یافته و پس از آزاد نمودن شغال و اطمینان از سلامت حیوان، آن را در طبیعت رهاسازی کردند.

وی از کلیه مردم فهیم شهرستان شفت درخواست نمود تا در صورت رؤیت هرگونه موارد مشابه در خصوص حیات وحش، مراتب را به اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شفت اطلاع و یا با شماره سامانه رایگان ۱۵۴۰ تماس حاصل نمایند.

قابل ذکر است اداره حفاظت محیط زیست شفت به پاس تشکر از اقدام ارزشمند این دانش آموز با اهدای هدیه ناقابلی از وی قدردانی کرد.

Share