رئیس هیات کاراته گیلان خبر داد؛

قهرمانی گیلان در رقابت‌های کاراته کشور در رده بزرگسالان آقایان | درخشش منتخب گیلان

محمدرضا اصلاحی ریاست هیات کاراته گیلان از قهرمانی تیم کاراته استان گیلان در رقابت‌های قهرمانی کشور در رده بزرگسالان آقایان انتخابی تیم ملی با سرمربی‌گری احمد اخوان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، محمدرضا اصلاحی در گفتگویی در این زمینه اظهار داشت: در مسابقات کاراته قهرمانی کشور که روز پنج شنبه ۲۵ اسفند ماه جاری در استان همدان برگزار شد تیم کاراته رده بزرگسالان آقایان گیلان با یک مدال طلا و دو نقره توانست صدرنشین این رقابت‌ها شود.

وی افزود: در این مسابقات مهدی کاظمی در وزن ۶۰- کیلوگرم با کسب مدال طلا (با مربیگری امیرپور محمد)، محمدرضا گیلانپور در وزن ۸۴- کیلوگرم با کسب مدال نقره و محمد مهدی قاهری در وزن ۸۴+ کیلوگرم با کسب مدال نقره در رده‌های نخست مسابقات قرار گرفتند.

اصلاحی با بیان اینکه تیم گیلان در این مسابقات خوش درخشید، گفت: جا دارد از مربیان تیم منتخب بزرگسالان گیلان برای تلاش مستمر آماده‌سازی این قهرمانان قدردانی نمایم.

گفتنی است تیم منتخب بزرگسالان کاراته گیلان با سرمربی‌گری احمد اخوان و مربیگری: فرزام شفیعی، محمد فیکوهی و محمد غروبی در این رقابت‌ها حاضر شد که دستاورد آن قهرمانی تیم کاراته استان پس از مدت‌ها در تاریخ کاراته گیلان عنوان نخست کشور در رده سنی بزرگسال را بدست آورد.

Share