فرماندار فومن:

۱۰۸ پروژه عمرانی و خدماتی در فومن افتتاح می شود

فرماندار فومن با بیان اینکه خدمات دولت سیزدهم برای مردم تبیین شود، گفت: همزمان دهه فجر ۱۰۸ پروژه عمرانی، خدماتی و اشتغالزایی افتتاح می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، موسی فکور بعد از ظهر سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه و روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی که به مناسبت ۴۴ سالروز ایام الله دهه فجر در سال اجتماعات شهرستان فومن برگزار شد، اظهار کرد: حاکمیت دینی انقلاب اسلامی نشأت گرفته از نظام اسلامی دوران صدر اسلام بوده است.

فرماندار شهرستان فومن با بیان اینکه با رهبری مقتدرانه و ملت قهرمان انقلاب اسلامی مسیر خود را دنبال می‌کند و در حال پیشرفت است، افزود: دولتمردان در دهه فجر سال جاری باید عملکرد خود را برای مردم بیان کنند.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی با رویکرد دینی خود نظامی را سامان بخشیده که در دنیا برجسته شده است، تصریح کرد: برتری علمی جمهوری اسلامی ایران در مقایسه با پیش از انقلاب قابل مقایسه نیست.

فکور به پیشرفت‌های علمی و نظامی ایران در طی چهل و چهار سال گذشته تاکنون اشاره کرد و اظهار کرد: دولت سیزدهم در حوزه‌های مختلف در جامعه رشد قابل قبولی داشته است.

فرماندار فومن با بیان اینکه در دهه مبارک فجر بیش ۱۰۸ پروژه عمرانی، خدماتی و اشتغالزایی با اعتباری حدود ۱۴۵ میلیارد تومان در این شهرستان افتتاح و یا به بهره برداری می‌رسد، ادامه داد: اجرای پروژه‌ها نسبت به سال گذشته افزایش چشم گیری داشته است.

فکور به اجرای بیش از ۳۰ کیلومتر آسفالت در سطح شهرستان فومن اشاره کرد و گفت: این میزان آسفالت تا پایان سال به ۵۰ کیلومتر افزایش پیدا می‌کند.

وی بر نظم بخشی کارها و اقدامات تاکید کرد و با یادآوری خدمات فراوان نظام و دولت در این شهرستان اضافه کرد: دهه فجر بهترین فرصت برای تبیین خدمات نظام و دولت در جامعه است.

فرماندار فومن تاکید کرد: انقلاب اسلامی دستاوردهای فراوانی در حوزه‌های گوناگون نظیر، نظامی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی، حوزه‌های داخلی و خارجی داشته است و امروزه پیام انقلاب اسلامی فراتر از حوزه‌های جغرافیایی و منطقه است.

فکور بزرگترین پیام دهه فجر انقلاب اسلامی را تحقق مردم سالاری دینی عنوان کرد، ادامه داد: بر همین اساس دهه فجر امسال باید تجلی گاه و نمونه بارزی از خدمات‌رسانی به مردم در سطح شهرستان باشد.

Share