مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی گیلان؛

افزون بر ۲۰۰ واحد صنعتی گیلان در نمایشگاه های داخل و خارج از کشور حضور یافتند

نخستین نمایشگاه خدمات کسب و کار و دانش بنیان در استان گیلان در رشت برگزار شد. محبوبی حسن کیاده گفت: افزون بر ۲۰۰واحد صنعتی از سال گذشته تا کنون در بسیاری از نمایشگاه‌های داخل و خارج از کشور حضور یافتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، محبوبی حسن کیاده گفت: افزون بر ۲۰۰ واحد صنعتی از سال گذشته تا کنون در بسیاری از نمایشگاه‌های داخل و خارج از کشور حضور یافتند.

رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی گیلان در حاشیه گشایش نخستین نمایشگاه خدمات کسب و کار و دانش بنیان گیلان که صبح چهارشنبه در رشت برگزار شد، با اشاره به اهمیت برپایی این‌گونه نمایشگاه‌ها گفت: از سال گذشته تا کنون افزون بر ۲۰۰واحد صنعتی با حمایت‌های سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی در نمایشگاه‌های داخلی و خارج از کشور حضور یافتند.

وی خاطرنشان کرد: تعداد ۶۵واحد صنعتی با برپایی غرفه‌های محصولات تولیدی خود در نمایشگاههای خارج از کشور حضور داشتند.

 محبوبی یادآور شد: سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی بر اساس اهداف و ماموریت‌های اصلی خود مباحث ارتقاء و توانمندسازی واحدهای صنعتی را با جدیت دنبال می‌کند تا از این طریق به صادرات محصولات دست پیدا کنیم.

محبوبی حسن کیاده با بیان اینکه برای تقویت بنیه صادرات محصولات تولیدی، برپایی نمایشگاه‌ها اساسی و ضروری است، به نمایشگاه امروز اشاره کرد و گفت: در نمایشگاه‌ها بسیاری از محصولات تولیدی شناخته می‌شوند و زمینه‌های صادرات برای آن‌ها مهیا می‌شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در استان گیلان برای ایجاد زیرساخت‌های سخت افزاری و نرم افزاری آمادگی لازم وجود دارد افزود: در جهت ارتقاء و توانمندساری واحدهای صنعتی با نگاه حمایتی تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت.

 مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی گیلان همچنین از مرکز فناوری کسب و کار خبر داد و گفت: این مرکز با استقرار مشاورین در حوزه‌های مختلف در زمینه‌های مالی، فنی، بازار، حقوقی، مدیریتی و… در قالب کلینیک صنعتی در راستای ارتقاء و توانمندسازی واحدهای صنعتی اقدام می‌نمایند.

 وی افزود: زمینه فعالیت کلینیک شامل امور زیرساختی، راه اندازی، شناسایی و رفع نیازهای فناوری، مشاوره در حوزه بازار و تشکیل کنسرسیومهای صادراتی، عارضه‌یابی‌های سریع و بهبود فرایند تولید می‌باشد.

Share