ادامه رشد قیمتها؛

نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو ۱۰ آذر ۱۴۰۱

دلار امروز پنجشنبه ۱۰ آذر در بازار متشکل ارزی ۳۴ هزار و ۵۶۰ تومان فروخته شد. همزمان با نیمه ابتدایی معاملات، قیمت سکه امامی از مرز ۱۷ میلیون و ۳۰۰ عبور کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، قیمت دلار توافقی امروز پنجشنبه ۱۰ آذر با رشد تقریبا ۸۰۰ تومانی درمقایسه با دیروز به نیمه کانال ۳۴ هزار تومان رسید. ارزش یورو تقریبا به اندازه دلار ارتقا پیدا کرد و آن را ۳۶ هزار و ۳۹۰ تومان معامله کردند. در بازار طلا درحالی که دیروز شاهد خلق رکورد‌های جدیدی بودیم، روند افزایش قیمت‌ها ادامه داشت. همزمان با نیمه ابتدایی معاملات بازار، قیمت هر کرم طلا ۱۸ عیار به مرز یک میلیون و ۵۷۰ هزار رسید و سکه امامی کمی بیش از ۱۷ میلیون و ۳۰۰ هزار فروخته شد.

قیمت دلار و یورو در بازار متشکل ارزی

قیمت دلار امروز پنجشنبه ۱۰ آذر در بازار متشکل ارزی تا ساعت ۱۱ و نیم به ۳۴ هزار و ۵۶۰ تومان رسید. عصر دیروز دلار با نرخ ۳۳ هزار و ۷۶۵ تومان به کار خود در بازار متشکل ارزی خاته داده بود و حالا در نیمه ابتدایی معاملات ارزش آن ۷۹۵ تومان افزایش پیدا کرده است. قیمت یورو امروز پنجشنبه ۱۰ آذر ۷۹۰ تومان افزایش و به ۳۶ هزار و ۳۹۰ تومان ارتقا پیدا کرد.

قیمت‌ها در بازار متشکل ارزی

انواع ارز سه‌شنبه چهارشنبه امروز
دلار ۳۳ هزار و ۸۰۰ تومان ۳۳ هزار و ۷۶۵ تومان ۳۴ هزار و ۵۶۰ تومان
یورو ۳۵ هزار و ۳۴۰ تومان ۳۵ هزار و ۶۰۰ تومان ۳۶ هزار و ۳۹۰ تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار

قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز پنجشنبه ۱۰ آذر در نیمه ابتدایی معاملات بازار به یک میلیون و ۵۶۹ هزار تومان رسید. عصر دیروز طلا ۱۸ عیار یک میلیون و ۵۵۴ هزار تومان معامله شد که رکورد جدیدی برای این فلز گرانبها به‌شمار می‌رود، اما با شروع خرید و فروش‌های امروز روند صعودی قیمت طلا ادامه داشت. نسبت به روز سه‌شنبه هشتم آذر شاهد رشد ۴۲ هزار تومانی قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار هستیم.

تغییر قیمت طلا ۱۸ عیار

سه‌شنبه چهارشنبه امروز
یک میلیون و ۵۲۷ هزار تومان یک میلیون و ۵۵۴ هزار تومان یک میلیون و ۵۶۹ هزار تومان

قیمت انواع سکه

قیمت سکه امامی امروز پنجشنبه ۱۰ آذر تا ساعت ۱۱ و نیم به ۱۷ میلیون و ۳۲۵ هزار تومان رسید و نسبت به دیروز ۲۵ هزار تومان ارتقا پیدا کرد. رقم ۱۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی سکه امامی را باید رکورد جدیدی برای این سکه در بازار بدانیم. قیمت سکه تمام بهار آزادی امروز ۱۰۹ هزار تومان‌ افزایش پیدا کرد و به ۱۶ میلیون و ۵۹۷ هزار تومان رسید. سکه گرمی اما بدون تغییر قیمت، سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله شد.

تغییر قیمت انواع سکه

انواع سکه سه‌شنبه چهارشنبه امروز
امامی ۱۷ میلیون و ۹۶ هزار تومان  ۱۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان  ۱۷ میلیون و ۳۲۵ هزار تومان 
طرح قدیم ۱۶ میلیون و ۳۴۲ هزار  تومان ۱۶ میلیون و ۴۴۸ هزار  تومان ۱۶ میلیون و ۲۳۵ هزار  تومان
گرمی سه میلیون و ۵۰۳ هزار تومان سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
Share