جام جهانی ۲۰۲۲ قطر؛

مکالمه لو رفته میان مسی و اسکالونی | بهتر است گل‌های بیشتری نزنیم!

طبق مکالمه لو رفته میان لیونل مسی و لیونل اسکالونی در دقایق پایانی دیدار آرژانتین و لهستان، آلبی سلسته مدارا کرده تا لهستان صعود کند. به نقل از TyC Sport؛ مسی در جریان بازی با لهستان به کنار زمین آمده و خطاب به اسکالونی گفته است: از بازی دیگر چه خبر؟ مکزیک چند چند است؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از خبرآنلاین، دیدار آرژانتین و لهستان در دور سوم مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با برتری ۲-۰ آرژانتین به پایان رسید. هم زمان با این دیدار مکزیک و عربستان مقابل یکدیگر قرار گرفتند که این دیدار با برتری ۲-۱ مکزیک به پایان رسید.

دیدار مکزیک و عربستان تا دقیقه ۹۵ با برتری ۲-۰ مکزیک در جریان بود. با این نتیجه، مکزیک و لهستان از نظر امتیاز، تفاضل گل و تعداد گل زده کاملاً برابر بودند اما لهستان به لطف کارت زرد کمتر در جایگاه دوم قرار داشت. مکزیکی‌ها برای صعود یا باید گل سوم را به عربستان می‌زدند یا باید منتظر می‌ماندند تا آرژانتین گل سوم را به لهستان بزند. با این حال به نظر می‌رسید آرژانتین تمایلی به صعود مکزیک نداشته است. طبق مکالمه لو رفته میان لیونل مسی و لیونل اسکالونی در دقایق پایانی دیدار آرژانتین و لهستان، آلبی سلسته مدارا کرده تا لهستان صعود کند. به نقل از TyC Sport؛ مسی در جریان بازی با لهستان به کنار زمین آمده و خطاب به اسکالونی گفته است:

از بازی دیگر چه خبر؟ مکزیک چند چند است؟

اسکالونی در پاسخ می‌گوید:

۲-۰

هر گل دیگری که بزنیم، لهستان حذف می‌شود. بهتر است گل‌های بیشتری نزنیم. آنها گل‌های بیشتری نمی‌خواهند!

Share