فرمانده انتظامی خمام خبر داد:

اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در خمام و دستگیری ۱۲ نفر | کشف بیش از ۴ کیلوگرم مواد مخدر

سرهنگ شریف رحیمی، فرمانده انتظامی خمام با اشاره به اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان از دستگیری ۱۲ عامل توزیع مواد مخدر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی خمام با اشاره به اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان از دستگیری ۱۲ عامل توزیع مواد مخدر خبر داد.

سرهنگ شریف رحیمی به اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف ناامن کردن مناطق آلوده و جرم‌خیز برای مجرمان اشاره کرد و اظهار داشت: این طرح با اولویت برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر به مدت ۳ روز در شهرستان خمام اجرا شد.

وی در ادامه به دستگیری ۱۲ عامل توزیع مواد مخدر طی عملیات‌های جداگانه در مدت اجرای این طرح اشاره کرد و گفت: پلیس در بازرسی از محل اختفاء این افراد، ۴ کیلو و ۳۸۰ گرم مواد مخدر و ۸ عدد آلات استعمال و ترازوی توزین را کشف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان خمام تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفتند.

این مقام انتظامی در پایان با تاکید بر تداوم اجرای اینگونه طرح‌ها از مردم خواست برای مقابله با سوداگران مرگ که همواره با هدف سودجویی سعی در آلوده کردن جوانان و نوجوانان دارند با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخبار در این زمینه را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش دهند.

Share