حجتی خبر داد: واریز ۳ هزار میلیارد تومان به خزانه دولت با فروش خودرو‌های قاچاق

احمدرضا موقری سرپرست اداره کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی گیلان شد

قائم مقام سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی کشور گفت: در ۶ ماه گذشته ۹۶۹ دستگاه خودروی قاچاق تعیین تکلیف و از طریق مزایده فروخته شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، عبدالصاحب حجتی قائم مقام و سخنگوی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی کشور در آیین معارفه سرپرست اداره کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی گیلان با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب بر برخورد قاطع با پدیده شوم قاچاق گفت: در یک سال گذشته ۱۱ هزار میلیارد تومان اموال در اختیار سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تعیین تکلیف شد.
قائم مقام سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی کشور تعیین تکلیف کالاها را در ۶ ماه امسال ۱۲۸ درصد اعلام کرد و افزود: با ورود دستگاه قضا و براساس حکم دادگاه هزار و ۴۰ دستگاه خودروی قاچاق در اختیار سازمان اموال تملیکی قرار داشت که ۷۱ دستگاه به علت مغایرت اطلاعات خودرو و قیمت نامتعارف از مزایده خارج شد و ۹۶۹ خودرو به ارزش ۳ هزار میلیارد تومان به فروش رسید که این اقدام بزرگی در چندین سال اخیر بود.
وی همچنین از راه اندازی سامانه یکپارچه قاچاق کالا در آبان ماه خبر داد و گفت: این سامانه با هدف نظارت و حراست از بیت المال در ورود کالاها به انبار، ارزش و تعداد کالاها راه اندازی خواهد شد.
در ادامه این مراسم با قدردانی از تلاش‌های ۴ ماهه سهراب شعبانی سرپرست اداره کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی گیلان، احمدرضا موقری به عنوان سرپرست جدید این اداره کل معرفی شد.

 

Share