شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان خبر داد

سخنران ویژه مراسم هفته دولت در گیلان مشخص شد

روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان با انتشار اطلاعیه‌ای از برگزاری مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر در سراسر استان گیلان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان با انتشار اطلاعیه‌ای از برگزاری مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر در سراسر استان گیلان خبر داد.

متن کامل این اطلاعیه به شرح زیر است:

حادثه تروریستی انفجار دفتر نخست‌وزیری و به شهادت رسیدن مظلومانه شهیدان محمدعلی رجایی و حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجواد باهنر، رئیس جمهور و نخست‌وزیر وقت نظام مقدس جمهوری اسلامی در هشتم شهریور سال ۱۳۶۰، ثلمه‌ای سهمگین و جبران‌ناپذیر بود که از یک سو دل امام و امت را غمگین و عزادار نمود و از سوی دیگر تیر خلاصی بر قلب ظلمانی و پیکره ناپاک منافقین دست‌پرورده و مزدور شیطان بزرگ آمریکای جهانخوار بود. جنایت هشتم شهریور گواهی مستدل و سندی متقن بر مظلومیت جمهوری اسلامی ایران در برابر تروریسم بین‌الملل به سرکردگی آمریکا و اسرائیل است که سبب رسوایی دشمنان انقلاب اسلامی و موجب اتحاد و انسجام هرچه بیشتر ملت ایران شد. شهیدان رجایی و باهنر اسوه و الگوی شایسته‌ای برای دولت‌مردان خدوم نظام اسلامی هستند تا با تشکیل دولت مکتبی و انقلابی، تمام توان خویش را وقف خدمت به آحاد جامعه و رفع استضعاف و محرومیت در سایه زعامت ولی امر مسلمین حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) نمایند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان به اطلاع عموم مردم همیشه در صحنه استان گیلان می‌رساند مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر در سراسر استان گیلان و مراسم استانی با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی (رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا) ساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه هشتم شهریور در مصلی امام خمینی (رحمت الله علیه) شهر رشت برگزار می‌گردد لذا از عموم مردم خداجو و ولایتمدار استان گیلان دعوت می‌شود تا با حضور پرشور و شعور خود در این مراسم معنوی ضمن تجدید بیعت با آرمان والای معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (رحمت الله علیه) و شهدای گلکون کفن میهن اسلامی، برگ زرین دیگری بر صحیفه افتخارات گیلانیان غیور و همیشه در صحنه بیفزایند.

Share