لزوم بهره گیری از اقدامات جهادی مدیریت آب کشاورزی در برنامه ریزی سال های آتی

استاندار گیلان صبح امروز از شرکت آب منطقه ای گیلان بازدید و ضمن گفت و گو با مراجعان و کارکنان، بر لزوم مستندسازی اقدامات جهادی مدیریت مطلوب توزیع آب کشاورزی و بهره گیری در برنامه ریزی سال های آتی تأکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، اسدالله عباسی صبح امروز (سه شنبه) از شرکت آب منطقه‌ای گیلان بازدید و از نزدیک در جریان روند خدمات‌رسانی به مردم در این شرکت قرار گرفت.

استاندار گیلان ضمن حضور در دفتر رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای گیلان، بازدید امروز را در راستای اجرای سیاست‌های دولت و تداوم شیوه رئیس جمهوری دولت مردمی سیزدهم خواند و گفت: بازدید سرزده امروز که با روز ملاقات عمومی مصادف شده، فرصت خوبی برای بررسی میزان رضایتمندی مردم از خدمات مسئولان و شیوه پاسخگویی به مطالبات آنان است.

نماینده عالی دولت در گیلان، به روند خوب خدمات‌رسانی و پاسخگویی در شرکت آب منطقه‌ای گیلان اشاره کرد و گفت: با توجه به کاهش ۵۰ درصدی ذخیره آبی استان و نیاز بالای کشاورزان به آب، تلاش‌های بسیاری برای مدیریت و تامین به موقع آب کشاورزی صورت گرفت.

وی با اشاره به تشکیل قرارگاه جهادی با هدف تامین آب کشاورزی و کاهش تنش آبی موجود در استان، تصریح کرد: با همکاری فرمانداران، مدیران و نیز مردم شریف استان، اقدامات موثری در جهت توزیع عادلانه آب کشاورزی صورت گرفت که امیدواریم شاهد برداشت کمی و کیفی محصول از سوی کشاورزان باشیم.

عباسی بر لزوم مستندسازی اقدامات انجام شده سالجاری در حوزه آب کشاورزی و برق تاکید و تصریح کرد: باید از اقدامات صورت گرفته با روحیه انقلابی و عزمی جهادی، مستندی تهیه و به عنوان کارنامه و پایه‌ای برای برنامه ریزی در سال‌های آتی ارائه شود.

 

 

Share