محمد محمودیان خبر داد؛

مجوز فعالیت مجمع اسلامی آذری های گیلان توسط وزارت کشور صادر شد

مجمع اسلامی آذری های گیلان با انتشار بیانیه ای از صدور مجوز رسمی فعالیت این مجمع توسط وزارت کشور خبر داد و نوشت: لاش داریم تا خدمتگزاران بدون ادعا و مخلصی برای مردم شریف و عزیز شهرمان رشت باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، در بیانیه ای به امضای محمد محمودیان دبیر کل مجمع اسلامی آذری های گیلان آمده است:

به نام خدا

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

همشهریان عزیز، با سلام
در ابتدا لازم است پیشاپیش سال نو ۱۴۰۱ شمسی را خدمت یکایک شما گرامیان تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای شما یاران، حال خوب و دل خوش مسئلت داریم.
خداوند منان را شاکر هستیم که همت و تلاش ۲۰ساله تک تک اعضای فعال در مجمع اسلامی آذری‌های گیلان نتیجه داده و مجوز رسمی فعالیت مجمع اسلامی آذری‌های گیلان صادر گردید.
ما خدمت گذاران شما در مجمع اسلامی آذری‌های گیلان اعلام میداریم:
به حول و قوه الهی و طبق منویات رهبر فرزانه انقلاب، زیر پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و فرمانبرداری محض از قانون اساسی در راستای وحدت اقوام (گیلک، آذری و تالش و…) و تحکیم روابط اجتماعی و فرهنگی و مذهبی در شهر زیبایمان رشت قدم برداشته و رجای واثق داریم که نقطه تمایز و برتری بین افراد از قومیتهای مختلف، طبق نص صریح کلام خداوند فقط تقوا و اعمال صالح است که باعث تمایز و برتری است نه رنگ پوست و لهجه و گویش و ثروت. در همین راستا و در شرایط خاص کشورمان یک تنه به مصاف شیطان‌های بزرگ زمانه خود رفته و به احترام و پاسداشت خون شهدای گرانقدرمان، ذیل فرمایشات رهبر معظم انقلاب تنها عامل ادامه موفقیت‌های کشور عزیزمان وحدت و برادری و برابری میباشد. مجمع اسلامی آذری‌های گیلان بدینوسیله به ضرس قاطع اعلام میدارد که با کمال افتخار، تلاش داریم تا خدمتگزاران بدون ادعا و مخلصی برای مردم شریف و عزیز شهرمان رشت بوده و با اتکال به ذات لایزال خداوند جلیل و رحمان و احیای سنت حسنه حق الناس کما فی السابق سربازوار در خدمت امت باوقار و نجیب و فرهیخته باشیم.

 

Share