وقوع یک جنایت تکان دهنده؛

برادرکشی در یکی از روستا‌های کوچصفهان

مردی با تفنگ شکاری دو برادر خود را در روستای برکاده بالا به قتل رساند تا شاهد یک جنایت تکان دهنده باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان از خودکشی قاتل پس از قتل دو برادرش در کوچصفهان رشت خبر داد.

سرهنگ “مجید رسول‌زاده فرساد” در گفت وگو با پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار داشت: حوالی ظهر امروز و به دنبال ایجاد اختلاف بر سر زمین کشاورزی میان اعضاء یک خانواده، یکی از برادران با تیراندازی به سمت دو برادر دیگر خود، آن‌‌ها را به قتل رساند.

وی افزود: پس از اطلاع پلیس از وقوع قتل، بلافاصله شناسایی قاتل و بررسی ماجرا در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت و با پیگیری‌های انجام شده سرانجام قاتل در حوالی محل وقوع جرم شناسایی شد.

سرهنگ “رسول‌زاده فرساد” با اشاره به حضور ماموران انتظامی در محل خاطرنشان کرد: قاتل پس از مواجهه با ماموران پلیس، بدون توجه به دستورات صادره و امتناع از تسلیم در برابر قانون، ابتدا به سمت ماموران تیراندازی و سپس خود را هدف گرفت و خودکشی کرد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان با اشاره عواقب ناگوار در اختیار داشتن اسلحه و هشدار در خصوص استفاده شهروندان از سلاح‌های سرد یا گرم به ویژه هنگام عصبانیت و اختلافات خانوادگی گفت: ناتوانی در مهار خشم و عصبانیت و بی‌توجهی به قانون، عواقب بسیار ناگواری به همراه دارد که گاه جبران‌ناپذیر است.

Share