رئیس کل دادگستری گیلان در بازدید از دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی لوشان؛

دو واحدی که در لوشان در اختیار بانک ملی قرار گرفتند با حداقل ظرفیت کار می‌کنند

خلیلی با اشاره به معضل سرمایه در گردش شرکت فولاد و همچنین‌ عدم پایبندی به تعهدات سرمایه گذار در شرکت نئوپان که موجب شده است هر دو واحد در توقیف بانک ملی درآیند، تصریح کرد: هم اکنون این واحدها در اختیار شرکت سرمایه‌گذاری بانک و با حداقل ظرفیت مشغول به کار هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، حجت‌الاسلام حمزه خلیلی، رئیس کل دادگستری استان گیلان به همراه جمعی از مدیران ارشد استان از دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی لوشان بازدید کرد.

رئیس کل دادگستری استان گیلان در بازدید از شرکت نئوپان منصور نمونه گیلان و مجموعه فولاد و آهن شهرک صنعتی لوشان که به دلیل پاره‌ای از مشکلات به حالت نیمه تعطیل در آمده‌اند، اظهار داشت: این دو واحد بستر مناسبی برای اشتغال جوانان منطقه محسوب شده و باید هرچه سریع‌تر جلسه‌ای پیرامون بررسی راهکارهای حل مشکلات آن، در دادگستری کل استان تشکیل شود.

رئیس شورای قضایی استان با اشاره به معضل سرمایه در گردش شرکت فولاد و همچنین‌ عدم پایبندی به تعهدات سرمایه گذار در شرکت نئوپان که موجب شده است هر دو واحد در توقیف بانک ملی درآیند، تصریح کرد: هم اکنون این واحدها در اختیار شرکت سرمایه‌گذاری بانک هستند و با حداقل ظرفیت مشغول به کار بوده و تعداد اندکی در آن مشغول به کار می‌باشند.

وی با تاکید بر لزوم واگذاری واحدهای تولیدی به افراد دارای اهلیت و صلاحیت، تصریح کرد: دستگاه قضایی بر روند واگذاری‌هایی که قرار است توسط بانک به بخش خصوصی انجام شود نظارت کرده و اجازه نخواهد داد این شرکت‌ها به افراد نا اهل واگذار شود و همچنین هیچ دستگاه یا ماشین آلاتی نباید از کارخانه خارج شود.

رئیس کل دادگستری استان گیلان در پایان ابراز امیدواری کرد با احیای تمام خطوط تولید این واحدهای تولیدی شاهد اشتعال جوانان استان و رونق شهرک صنعتی لوشان باشیم.

Share