وزیر کشور در مراسم تودیع و معارفه استاندار مازندران؛

برای اجرای برنامه های توسعه ای مازندران همه از استاندار جدید حمایت کنند

وزیر کشور با بیان اینکه برای تحقق منافع ملی به یکپارچگی و همدلی نیاز داریم، تاکید کرد: برای اجرای برنامه های توسعه ای استان همه از استاندار جدید حمایت کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، احمد وحیدی وزیر کشور در آیین تکریم احمد حسین زادگان استاندار سابق و معرفی سید محمود حسینی‌پور استاندار جدید استان مازندران که با حضور جمعی از مدیران و نخبگان این استان برگزار شد، با بیان اینکه مازندران سرزمین دلاوری‌ها و حماسه‌ها است که با حب اهل بیت پیوند عمیق دارد، گفت: مازندران استانی با منابع و مظاهر طبیعی فوق العاده است که ظرفیت‌های والایی را برای آن به ارمغان آورده است.

وزیر کشور افزود: رتبه اول در تولید برنج، مرکبات، گل‌های زینتی، مرغ و تخم مرغ و نظایر آن که بخشی از توانمندی‌های اقتصادی و تولیدی این خطه است؛ گویای ظرفیت‌های توسعه‌ای این استان برای کشور عزیز ایران است.

وحیدی با اظهار این موضوع که کشور، مسیر پیشرفت به سمت تمدن اسلامی را طی می‌کند، گفت: دولت سیزدهم به عنوان دولت مردمی نامگذاری شده است و دولت مردمی یعنی در این دولت؛ وفاق و همدلی، محور حرکت است و هیچ فاصله‌ای بین دولت و مردم نیست.

وی گفت: حرکت و تحول که محور مهم و اساس انقلاب است بصورت دائمی برغم تفاوت سلائق در پیکره‌ای واحد که منافع مردم است به پیش می‌رود و وحدت در عمل برای حرکت بی‌امان در رفع مشکلات مردم اقدام وهدف اساسی است.

وحیدی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به ظرفیت‌های اقتصادی و توسعه‌ای استان مازندران گفت: مازندران، با ظرفیت‌ها و توانمندی هایش، می‌تواند، نه تنها خود استان را اداره بلکه به اداره کشور کمک کند.

وزیر کشور افزود: فعال‌سازی اقتصاد دریا و جنگل و حفاظت از این منابع و همچنین جلوگیری از تغییر کاربری اراضی که سرمایه ملی و از آنِ مردم است رسالتی مهم در مازندران است.
وی در ادامه گفت: منافع ملی، اساس حرکت ماست که با یکپارچگی محقق می‌شود.

وزیر کشور با اشاره به اینکه؛ در حوزه‌های مختلف مرتبط با زندگی، معیشت و تولید، دولت اقدامات خوبی در کوتاه مدت داشته است، موضوعاتی مثل مقابله با کرونا و کنترل بازار و سیمان و فولاد را مرور کرد و گفت: دولت به سوی اقدامات بنیانی حرکت می‌کند.

وحیدی با تشکر از تلاش‌های استاندار سابق مازندران، درخصوص ظرفیت‌های مدیریتی استاندار جدید گفت: استاندار جدید رزمنده، مدیر ملی و دارای ظرفیت‌های مدیریتی و جهادی است و امید داریم در دوره مسئولیت ایشان شاهد موفقیت‌های خوبی باشیم.

وی افزود: همه باید از استاندار جدید مازندران حمایت کنند تا برنامه‌های خوب ایشان در راستای اعتلا و توسعه مازندران به نتیجه برسد.

وحیدی خاطرنشان کرد: برای افزایش برخورداری‌های مردم و اثرگذاری بیش از پیش خدمت، نیازمند حرکت توفنده با محوریت استاندار و همگرایی همه مدیران و جلب حمایت عمومی هستیم.

Share