با حضور جمعی از مسوولین صورت گرفت؛

معارفه رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فومن

در جلسه‌ای که با حضور محمدرضا محسنی فرماندار شهرستان فومن و دلق‌پوش رئیس سازمان صمت استان برگزار شد، جمشید هاشمی رئیس اداره صمت فومن تکریم و پورهادی به سرپرستی این اداره منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، در جلسه‌ای که با حضور محمدرضا محسنی فرماندار شهرستان فومن و دلق‌پوش رئیس سازمان صمت استان برگزار شد، جمشید هاشمی رئیس اداره صمت فومن تکریم و پورهادی به سرپرستی این اداره منصوب شد.

محمدرضا محسنی، فرماندار شهرستان فومن با اشاره به اهمیت اداره صنعت، معدن و تجارت در مدیریت و نظارت بر تولید و توزیع کالاها به ویژه کالاهای اساسی در شهرستان، از تعامل سازنده سازمان صمت استان با شهرستان قدردانی کرد.

وی با بیان این که مهم‌ترین سرمایه کشور، منابع انسانی است، مدیران را مهم‌ترین جزء این سرمایه دانست و افزود: مدیر اداره صمت شهرستان فومن با همکاری مستمر و تلاش به منظور مدیریت شرایط بازار و همکاری و معاضدت با ستاد مبارزه با بیماری کرونای شهرستان، با وجود تمام محدودیت ها، حساسیت‌ها و دشواری ها، تصویر رضاتبخشی از عملکرد خود ترسیم کرد.

محسنی عملکرد مثبت رئیس این اداره در تامین اقلام اساسی و حفظ آرامش در بازار شهرستان فومن را با اهمیت دانست و افزود: انعطاف‌پذیری در عین رعایت چارچوب قانونی، هنر مدیریتی است و رئیس این اداره در انجام این مهم و حفظ رضایت و آرامش در بازار در شرایط کنونی، کوشا و موفق بوده است.

فرماندار فومن تاکید کرد رئیس جدید این اداره در زمینه تکریم ارباب رجوع، تنظیم بازار مطابق سیاست‌های دولت و همچنین تعامل با اصناف و بازاریان در عین رعایت سلامت کار اهتمام داشته باشد.

دلق‌پوش رئیس سازمان صمت استان گیلان نیز با قدردانی از زحمات و تلاش‌های رئیس سابق اداره صمت شهرستان، برای رئیس جدید این اداره آرزوی موفقیت کرد.

Share