شکست هر سه نماینده گیلان؛

نتایج هفته پایانی لیگ یک فوتبال | فجر سپاسی و هوادار لیگ برتری شدند

هفته سی و چهارم لیگ دسته یک فوتبال برگزار شد و در نهایت تیم‌های فجر سپاسی شیراز و هوادار تهران توانستند جواز صعود به لیگ برتر را کسب کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، هفته سی و چهارم و پایانی لیگ دسته یک فوتبال، امروز (دوشنبه) برگزار شد. در مهم ترین بازی‌ها سه تیم فجر سپاسی، هوادار و بادران که با ۵۷ امتیاز در بالای جدول بودند برای صعود به لیگ برتر به مصاف رقبایشان رفتند و در نهایت هر سه تیم توانستد پیروز شوند اما تیم‌های فجر سپاسی شیراز و هوادار تهران به دلیل تفاضل بهتر، به لیگ برتر صعود کردند. همچنین فجر سپاسی توانست عنوان قهرمانی لیگ را هم کسب کند. از نکات مهم این بازی‌ها قطعی برق در ورزشگاه غدیر و ورزشگاه انقلاب کرج بود که باعث شد بازی‌های حساس امروز با تاخیر مواجه شوند.

تیم‌های چوکای تالش، نود ارومیه و گل ریحان البرز در قعر جدول قرار گرفتند و به لیگ دسته دو سقوط کردند. همچنین تیم‌های چوکا و نود ارومیه که سقوطشان قطعی شده بود حاضر به مسابقه برابر حریفانشان نشدند.

ملوان ۰ – ۱ بادران تهران

دیدار تیم‌های ملوان بندر انزلی و بادران تهران در ورزشگاه تختی بندر انزلی برگزار شد که این بازی در نهایت با پیروزی یک بر صفر بادران به پایان رسید. تک گل بادران را حمید کاظمی در دقیقه ۹۰ به ثمر رساند.

هوادار ۱ – ۰ شهرداری آستارا

دیدار تیم‌های هوادار تهران و شهرداری آستارا در ورزشگاه غدیر تهران برگزار شد که این بازی در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود هوادار به پایان رسید.

گل ریحان ۰ – ۳ فجر سپاسی

دیدار تیم‌های گل ریحان البرز و فجر سپاسی شیراز در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شد و این بازی در نهایت با نتیجه سه بر صفر به سود فجر سپاسی به پایان رسید.

قشقایی شیراز ۰ – ۰ پارس جنوبی جم

رایکا بابل ۲ – ۰ خوشه طلایی ساوه

استقلال خوزستان ۰ – ۱ مس کرمان

شاهین شهرداری بوشهر ۰ – ۲ استقلال ملاثانی

آرمان گهر ۳ – ۰ چوکا تالش

خیبر خرم آباد ۳ – ۰ نود ارومیه

Share