رئیس کل دادگستری استان مازندران خبر داد؛

دستگیری یکی از مدیران کل استانداری مازندران به اتهام دریافت رشوه و نگهداری مواد مخدر

رئیس کل دادگستری استان مازندران از دستگیری یکی از مدیران کل استانداری به اتهام دریافت رشوه، سوءاستفاده از مقام دولتی و نگهداری مواد مخدر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از روابط عمومی دادگستری استان مازندران، حجت‌الاسلام والمسلمین اکبری اظهار داشت: حسب گزارش سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه پاسداران مبنی بر جرایم متعدد یکی از مدیران کل استانداری، موضوع در دستور کار یکی از شعب بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان قرار گرفت.

رئیس کل دادگستری استان مازندران در این رابطه افزود: با توجه به اتهامات متعدد در پرونده نظیر دریافت مبالغی از کارخانجات و واحدهای صنعتی به واسطه اشخاص مرتبط، سوءاستفاده از موقعیت شغلی و همچنین نگهداری بیش از یک کیلو مواد مخدر سنتی؛ متهم پس از تفهیم اتهام با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندن و پرونده در حال تکمیل تحقیقات مقدماتی است.

وی تاکید کرد: رسیدگی به اتهامات مقامات دولتی از اولویت‌های اساسی دستگاه قضایی استان است و برخورد سریع، قاطع و بدون اغماض با اشخاصی است که به نوعی موجب سلب اعتماد عمومی شده و با سوءاستفاده از موقعیت شغلی و مقام دولتی نسبت به تضییع حقوق عامه و بیت‌المال اقدام می‌کند از اهم اقدامات دستگاه قضایی استان خواهد بود.

Share