در پایان بازی با نود ارومیه؛

استعفای مازیار زارع از هدایت ملوان انزلی؛ هیچ احدی نمی‌تواند مرا خراب کند

در قالب بازی‌های لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های ایران، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عصر امروز در مقابل تیم نود ارومیه به‌ تساوی بدون گل دست یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از «ورزش سه»، مازیار زارع، سرمربی ملوان بندرانزلی بعد از تساوی بدون گل تیمش در بازی خانگی مقابل نود ارومیه در نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران هم پاسخ داد.

مسئول نتایج من هستم و دست باشگاه را باز می‌گذارم

درباره بازی چیز خاصی نمی‌شود گفت. طبق روال هفته‌های قبلی امروز هم خوب کار نکردیم. در این زمین هر تیمی بخواهد دفاع کند، کار برایش راحت است؛ چه برسد به الان که استرس روی بچه‌ها زیاد است. من آدم ضعیفی نیستم که کم بیاورم و معمولا می‌مانم و می‌جنگم، اما از سمتی در زندگی‌ام هر چه داشتم از ملوان و شهر انزلی بوده و دوست ندارم ناراحتی‌شان را ببینم. مسئول این نتایج بد من هستم و باید خودم را اصلاح کنم تا مردم انزلی کمتر تحت فشار قرار بگیرند. من دست باشگاه را باز می‌گذارم.

استعفای خودم را اعلام می‌کنم

دوست دارم امروز برخی مسائل را بگویم. با اینکه از فوتبال کنار رفته بودم و حتی برای زندگی از ایران رفته بودم، طبق قولی که برخی از دوستان دادند، از آن سوی دنیا آمدم تا به ملوان کمک کنم. تا جایی که می‌توانستیم خوب پیش رفتیم. من یک دورانی با نصف ایران برای ملوان جنگیدم. من دلیل بد بودن نتایج را گردن باشگاه نمی‌اندازم. من استعفای خودم را اعلام می‌کنم و دست باشگاه را باز می‌گذارم.

هیچ احدی نمی‌تواند مرا خراب کند

یک عده هستند که واقعا ملوان را دوست دارند و انتقاد می‌کنند، اما یک عده هم می‌بینند جریان کدام سمت پیش می‌رود و همان سمت را می‌گیرند. هر مربی‌ای قرار بود در ملوان کار کند، فرصت بدهید و اعتماد کنید. امیر قلعه‌نویی استقلال را گرفت و در سومین سال قهرمان شد. من مازیار زارع هستم و مازیار زارع می‌مانم. هیچ احدی نمی‌تواند مرا خراب کند. من از سال ۸۰ در این تیم هستم و چیزهای زیادی در این تیم دیدم.

الان که من این حرف‌ها را می‌زنم، برخی کیف می‌کنند. در ۵ سال اخیر یک ریال از ملوان نبردم. پژمان نوری هم همینطور. هر دوی ما از جیبمان خرج کردیم. من مثل کسانی نیستم که به هر قیمتی بمانم. اگر بروم، گوشه خانه می‌نشینم و کاری به کسی ندارم.

من و پژمان دیوانه این شهر هستیم

من از زمانی که آمدم، تحت فشار هستم. اینجا چیزی برای من ندارد. من و پژمان محبوبیتمان را داشتیم و پولی هم این وسط وجود نداشته. من بدون هزار تومان دریافتی در ۵ سال اخیر کار کردم. آقایانی که خیلی‌ها سنگشان را به سینه می‌زنند، پولشان را گرفتند و رفتند. نگاه کنید نسبت به سال قبل ۲ میلیارد بیشتر خرج شده که البته کم هم نیست. می‌گویند تیم را قهرمان کن. کدام مربی سال اول قول قهرمانی می‌دهد؟ من دیوانه‌ام، پژمان دیوانه است، جلال رافخایی دیوانه است. ما دیوانه این شهر هستیم. ده بار به بازیکنانم گفتم فضای مجازی را نخوانید. رونالدو هم سایت باشگاهش را نمی‌خواند! من می‌روم و شما که آماده هستید، بلند شوید و بیایید. من وقتی سرمربی شدم، هیچ پیشکسوتی سر تمرین تیم نیامد. فشاری که به من و این تیم آوردند، در ۱۰ سال اخیر ملوان بی‌سابقه بوده. همان محمد مایلی کهن که مرا از تیم کنار گذاشت، سر تمرین آمد چون خودش بود.

Share