علیرضا حسنی تاکید کرد؛

شعار از مزرعه تا سفره باید نمود واقعی پیدا کند

علیرضا حسنی خواستار همکاری بیشتر در جهت خدمت‌رسانی مطلوب به شهروندان شد و گفت: شعار «از مزرعه تا سفره» باید نمود واقعی پیدا کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، به نقل از روابط عمومی، سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری رشت با سرپرست سازمان تعاونی روستایی استان گیلان در زمینه همکاری دوجانبه تبادل نظر نمود.

در این نشست علیرضا حسنی خواستار همکاری بیشتر در جهت خدمت‌رسانی مطلوب به شهروندان شد و گفت: شعار «از مزرعه تا سفره» باید نمود واقعی پیدا کند و امیدواریم با توجه به شرایط ایجاد شده که امکان برپایی غرفه‌های موقت برای توزیع محصولات در مناسبت‌هایی مانند شب یلدا و نوروز وجود ندارد بتوانیم با ایجاد راه کار مناسب، از توان سازمان تعاون روستایی جهت توزیع مستقیم میوه باغ داران در بازارچه‌های تحت نظارت سازمان این نیاز مهم را مرتفع نماییم.

علیرضا حسنی با اشاره به نزدیکی شب یلدا خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط پیش رو و مشکلات اقتصادی و همچنین با توجه به محدودیت‌های به وجود آمده از بابت ویروس کرونا می‌بایست با همکاری دو جانبه شرایط مطلوب جهت عرضه ارزاق عمومی با قیمت مناسب در شب یلدا را فراهم نماییم.

در ادامه عباس جعفرپور سرپرست سازمان تعاونی روستایی استان گیلان گفت: ما توانایی تهیه محصولات از طریق اتحادیه‌های زیرمجموعه را داریم و مطمئنا با همفکری و ایجاد بستر مناسب حتی می‌توانیم در طول سال محصولات بازارچه‌های تحت نظارت آن سازمان را تهیه نماییم.

وی تاکید نمود: این اتفاق باعث اطمینان خاطر کشاورز نسبت به فروش محصولات خواهد شد و ثمره آن جز خدمت مطلوب به شهروندان و رضایت را در پی نخواهد داشت.

در پایان این نشست تصمیم بر آن شد که با تشکیل کارگروهی شرایط کلی همکاری دو طرف بررسی و در مورد عرضه محصولات با قیمت مصوب تبادل نظر انجام پذیرد.

Share