فرمانده سپاه قدس گیلان تأکید کرد:

تدوین اطلس جغرافیایی محرومیت‌های گیلان در دستور کار بسیج سازندگی قرار گیرد‌

سردار محمد عبدالله‌پور با اشاره به اینکه بسیج توانایی رفع گسترده محرومیت‌های موجود در کشور را دارد گفت: تدوین اطلس جغرافیایی محرومیت‌های گیلان باید در دستور کار بسیج سازندگی قرار بگیرد‌.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سردار محمد عبدالله‌پور صبح اروز در نشست مسئولان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان در رشت اظهار داشت: کار سازمان بسیج سازندگی با حفظ انقلاب گره خورده است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه احیای دیدگاه اسلامی نسبت به زندگی هدف اصلی انقلاب اسلامی است ابراز داشت: دشمنان انقلاب از سال ۵۷ تا امروز در تلاش است تا در مقابل ملت ایران بایستند.

سردار عبدالله‌پور با اشاره به اینکه شیوه حکومت طاغوت سبب شد تا بسیاری از مناطق ایران آباد نشود، تصریح کرد: هدف انقلاب اسلامی ایجاد شرایطی در حوزه آبادانی است که شایسته ملت ایران و جمهوری اسلامی باشد.

وی با تاکید بر لزوم اصلاح برخی ساختارهای اداری در کشور گفت: لازم است تا مجلس شورای اسلامی با تصویب قوانین مناسب در مسیر تحقق این امر گام بردارد.

فرمانده سپاه قدس گیلان ایستادگی و مقاومت ملت ایران را عامل اصلی ماندگاری انقلاب اسلامی دانست و افزود: بنا به فرموده امام راحل انقلاب اسلامی متعلق به ملت ایران است.

سردار عبدالله‌پور سپاه پاسداران را نهادی تشکیل شده از دل مردم دانست و خاطرنشان کرد: در طول تاریخ انقلاب اسلامی هرکجا از ظرفیت مردمی استفاده شد موفقیت به دست آمد.

وی با تاکید بر اینکه تفکر لیبرال موجود در کشور عامل عقب ماندگی‌های موجود در برخی حوزه‌ها است عنوان داشت: همبستگی مردم برای مقابله با کرونا یکی از نمونه‌های تفکر اسلامی است که به برکت انقلاب در جامعه شکل گرفت.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به تلاش‌های بسیجیان در راستای مقابله با کرونا و خدمت‌رسانی به بیماران تصریح کرد: اقدامات جهادی بسیجیان سبب شد تا نتیجه‌ای درخشان در حوزه مقابله با کرونا و همچنین کمک به آسیب‌دیدگان ناشی از شیوع این بیماری به دست بیاید.

سردار عبدالله‌پور با جمع‌آوری ۴۹ میلیارد تومان کمک‌های مردمی در مدت ۵۰ روز را یکی از دستاوردهای بسیج در راستای مقابله با آسیب‌های کرونا دانست و افزود: غربالگری بیش از ۲ میلیون نفر در مدت ۴ روز یکی دیگر از دستاوردهای بسیج در دوران کرونا است.

وی با اشاره به اینکه بسیج توانایی رفع گسترده محرومیت‌های موجود در کشور را دارد گفت: تدوین اطلس جغرافیایی محرومیت‌های گیلان باید در دستور کار بسیج سازندگی قرار بگیرد‌.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه بسیج سازندگی باید برای رفع کمبودهای حوزه آب و کشاورزی در استان تلاش کند خاطرنشان کرد: امروز در گیلان خانواده‌ای وجود دارد که در هفته ۲ ساعت به آب دسترسی دارد.

سردار عبدالله‌پور مسئله را اشتغال را یکی اصلی‌ترین مشکلات جامعه دانست و تصریح کرد: بسیج سازندگی برای رفع این مشکل تلاش کند.

Share