لزوم تسریع و پیگیری جدی متولیان جهت احداث نیروگاه زباله سوز رشت

بازدید فرماندار رشت از کارخانه کود آلی و مراحل احداث نیروگاه زباله سوز

فرماندار رشت با اشاره به اهمیت اجرایی شدن پروژه نیروگاه زباله سوز، بر لزوم پیگیری جدی همه متولیان و استفاده از همه ظرفیت های ملی و استانی جهت نهایی شدن عملیات اجرایی این پروژه تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا علی فتح اللهی در حاشیه بازدید از کارخانه کود آلی و فرایند احداث نیروگاه زباله سوز، با تاکید بر اهمیت اجرای  این پروژه برای استان و شهرستان،  اظهار داشت: اتمام این پروژه دغدغه مسئولین عالی استان و شهرستان و آرزوی دیرینه مردم فهیم این شهرستان است تا بتوان با مدیریت بهینه ساماندهی پسماندها، از مواهب و طبیعت زیبای خداوندی به بهترین وجه بهره مند شویم.

فرماندار شهرستان رشت با اشاره به پایان رسیدن برنامه ششم توسعه در سال جاری، تصریح کرد: بر همین اساس باید در عملیات اجرایی پروژه های بزرگ تسریع شود و در عین حال  دقت شود شتاب و کیفیت اجرای پروژه ها در حد مطلوبی باشد.

وی با اشاره به توجه ویژه دولت تدبیر و امید به تخصیص اعتبار این پروژه، ابراز امیدواری کرد: با پیگیری مضاعف شهرداری و مجموعه شورای شهر و استفاده از سایر ظرفیت های ملی و استانی و در نهایت بهره برداری از این پروژه بخش عمده ای از دغدغه های شهرستان رشت در حوزه پسماند  برطرف شود.

گفتنی است پس از بازدید فرماندارشهرستان رشت و شهردار رشت از بخش های مختلف کارخانه کود آلی و احداث نیروگاه زباله سوز، مسائل و مشکلات پسماند شهرستان رشت طی نشستی مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت.

Share