فرمانده انتظامی رشت خبر داد:

اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی | دستگیری ۲۹ سارق و کشف ۳۳ فقره سرقت در رشت

سرهنگ علی رمضانی، فرمانده انتظامی رشت گفت: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان ۲۹ سارق دستگیر و ۳۳ فقره سرقت کشف شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی رشت گفت: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان ۲۹ سارق دستگیر و ۳۳ فقره سرقت کشف شد.

سرهنگ علی رمضانی با اعلام این خبر گفت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با اولویت مبارزه با سرقت، برخورد با معتادان متجاهر و هنجارشکنان در شهرستان رشت به مدت ۲ روز اجرا شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در اجرای این طرح، ۳۳ فقره سرقت کشف و ۲۹ سارق دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شدند، افزود: ۱۰۱ معتاد متجاهر نیز جمع‌آوری و به مراکز ترک اعتیاد منتقل شدند.

وی همچنین به کشف یک کیلو و ۱۱۹ گرم انواع موادمخدر و دستگیری ۱۷ مجلوب در اجرای این طرح اشاره کرد.

سرهنگ رمضانی بیان داشت: برابر هماهنگی به عمل آمده با مقام قضایی در برخورد قاطع با متخلفان و هنجارشکنان ۴۱ دستگاه خودرو متخلف به علت نداشتن مدارک، آلودگی صوتی و هنجارشکنی توقیف و به پارکینگ منتقل شدند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: در بازدید از ۱۱۴ واحد صنفی در شهرستان رشت، ۲۷ واحد صنفی متخلف با هماهنگی مراجع قضایی پلمب و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری شد.

فرمانده انتظامی رشت در پایان ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در اجرای طرح‌های مختلف انتظامی، از شهروندان خواست، در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه جرائم و ناهنجاری‌های اجتماعی، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

Share