غرق شدن دو نفر در صومعه‌سرا؛

پسر ۱۴ ساله در «تولم شهر» و جوان ۲۴ ساله در «میانبر» غرق شدند

سرهنگ رضا کوهستانی، فرمانده انتظامی صومعه‌سرا از غرق شدن ۲ جوان ۱۴ و ۲۴ ساله به دلیل آشنا نبودن به فنون شنا خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی صومعه‌سرا از غرق شدن ۲ جوان ۱۴ و ۲۴ ساله به دلیل آشنا نبودن به فنون شنا خبر داد.

سرهنگ رضا کوهستانی با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر غرق شدن فردی در سد فلاح آباد شهرستان صومعه‌ سرا، بلافاصله ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

این مقام انتظامی افزود: با حضور ماموران انتظامی و تیم‌های امدادی در محل مورد نظر مشخص شد پسری ۱۴ ساله که به همراه دوستانش برای شنا به سد فلاح آباد “تولمشهر” رفته بود به دلیل عدم آشنایی با فنون شنا غرق شده است.

وی اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر مفقود شدن پسر ۲۴ ساله ای که دارای اختلالات ذهنی بوده، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سرهنگ کوهستانی با اشاره به اینکه با تلاش‌های انجام شده توسط پلیس و نیرو‌های امدادی جسد فرد مفقود شده در حاشیه رودخانه بالا محله روستای “میانبر” کشف شد تصریح کرد: برابر اعلام پزشکی قانونی این فرد نیز به دلیل غرق شدن فوت کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان صومعه‌سرا در پایان به شهروندان توصیه کرد: مراقب فرزندان خود باشند و از نزدیک شدن آنها به مکان‌های خطرآفرین خودداری کنند تا شاهد اینگونه حوادث ناگوار نباشیم.

Share