توسط دبیر شورای سیاست گذاری تئاتر خیابانی شهروند؛

آثار راه یافته به بخش مسابقه و کودک جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان اعلام شد

جواد نجار تمیزکار، رییس شورای اسلامی شهر لاهیجان و دبیر شورای سیاست گذاری تئاتر خیابانی شهروند از اعلام آثار راه یافته به بخش مسابقه و کودک این جشنواره خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رییس شورای اسلامی شهر لاهیجان و دبیر شورای سیاست گذاری تئاتر خیابانی شهروند از اعلام آثار راه یافته به بخش مسابقه و کودک این جشنواره خبر داد.

جواد نجار تمیزکار در جلسه رونمایی از پوستر این جشنواره افزود: آثار منتخب راه یافته در بخش کودک عبارت از شکارچی به کارگردانی لیلا بیگوند از تهران، پوپک و پادشاه سرزمین زباله هابه کارگردانی محسن پور نظری از رودسر، آلوده نکنیم به کارگردانی فرامرز غلامیان از اصفهان ،کودک کار به کارگردانی مهدی بوریایی از بروجرد و وارش به کارگردانی مریم مهدی پور از آستانه اشرفیه می باشند.

وی اضافه کرد: آثار منتخب راه یافته در بخش مسابقه شامل ۱۴ اثر به نام های مردی برای تمام فصول به کارگردانی حسام خلیل نژادی از دامغان ،توهم به کارگردانی طوبی رحمان نیا از رشت، هزارتو به کارگردانی رامین عطار از پیرانشهر، چسب زخم به کارگردانی امیر رجب پور از الوند قزوین، دردسر های آقای طریقت به کارگردانی میثم سرآبادانی از تفرش، سد جعفر به کارگردانی سعید بادینی از زاهدان، کلاف به کارگردانی علی کشاورزی از البرز نظر آباد، دست..کاری به کارگردانی مهدی ضیائیان پور از تهران، ری ترن به کارگردانی رضا سلطانی از کرمان، این چرخ زنگ زده به کارگردانی نرگس خاک کار از تهران، آرشیتکت به کارگردانی مصطفی کولیوند از ایلام، سایلنت به کارگردانی احمد نیک قلب از لاهیجان، داشتن یا نداشتن مساله این است به کارگردانی مرجان قاسمی از دهلران و غزلی برای شهرم به کارگردانی امیر زارع زاده از سقز می باشد.

تمیزکار اضافه کرد: درصورت محرز شدن اجرای آثار پذیرفته شده بخش مسابقه در جشنواره های سراسری، این گونه آثار در هر مرحله ای از بخش داوری خارج می شود.

وی با بیان اینکه آثار بخش بین الملل و مهمان در آینده اعلام می شود، گفت: ۱۶۸ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود.

دبیر شورای سیاست گذاری جشنواره تئاتر خیابانی شهروند افزود: داوران بازبین بخش مسابقه را سامان خلیلیان، علی ظفر قهرمانی نژاد و اکبر صمدی نیا و داوران بازبین بخش کودک را علی علیرضایی، محمد زارع زاده و حدیث نیکرو بر عهده داشتند.

Share