علی حلوی خبر داد:

تولید فصل جدید «سریال جایزه» از هندوستان آغاز می‌شود

کارگردان سریال تلویزیونی جایزه ۳ با اشاره به تولید چند قسمت از سریال جایزه ۳ در هندوستان گفت: پخش فصل جدید این سریال از ۲۷ آبان‌ماه امسال آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، علی حلوی در نشست خبری سریال جایزه ۳ با حضور عوامل سازنده این سریال در سالن اجتماعات کارگاه هنر سروش رشت برگزار شد اظهار داشت: از قسمت دوم سریال وعده ساختن قسمت سوم آن را دادیم.

وی با بیان اینکه آغاز داستان فصل جدید سریال از کشور هندوستان است گفت: تابستان امسال مشکلات اقتصادی در کشور ایجاد شد و بحث رفتن به هندوستان منتفی شد اما با تلاش‌های انجام شده چند قسمت از این سریال در هندوستان ساخته می‌شود.

کارگردان سریال جایزه ۳ با اشاره به اینکه یک تیم چند نفره برای ضبط این سریال به هندوستان می‌روند عنوان داشت: قسمت نخست فصل جدید این سریال از ۲۷ آبان‌ماه امسال پخش می شود و قراردادهای جدیدی برای تولید این سریال بسته شده است.

حلوی با بیان اینکه این سریال تلویزیونی در ۸۰ قسمت ضبط می‌شود خاطرنشان کرد: در فصل جدید سریال جایزه در حدود ۱۰ درصد تغییرات در بخش های مختلف سریال ایجاد می‌شود اما روال موضوعی سریال همانند گذشته ادامه پیدا می‌کند.

این کارگردان تلویزیونی با اشاره به اینکه مردم منتظر قسمت جدید سریال جایزه هستند و طنز اجتماعی موضوع اصلی این سریال است افزود: ایجاد فضای نشاط و شادی برای مردم به کار ساده‌ای نیست اما سریال جایزه یک سریال مردمی است.

کارگردان سریال تلویزیونی جایزه ۳ با بیان اینکه بودجه‌های سریال سازی شبکه‌های استانی محدود است و باید به همان میزان از سریال های شبکه‌های استانی انتظار داشت تصریح کرد: موضوعات اجتماعی در قالب طنز در این مجموعه به نمایش درآمده است.

حلوی با اشاره به اینکه در فصل جدید سریال تلویزیونی جایزه یکی از موضوعات سریال ورزش فوتبال است بیان داشت: با توجه به تایید سازمان صدا و سیما موضوعاتی همچون گردشگری، محیط زیست، مشکلات خانواده و بحث شورا در این سریال مورد توجه قرار گرفت.

کارگردان سریال تلویزیونی جایزه ۳ با بیان اینکه مردم سلیقه های متفاوتی دارند و نظرات آنها برای عوامل ساخت سریال مهم است اعلام کرد: بعضی از شخصیت‌ها در بین مردم محبوب نمی‌شوند و به همین دلیل بعضی از شخصیت‌های گذشته این سریال حذف می‌شوند.

یکی از بازیگران سریال جایزه ۳ نیز در این نشست با بیان اینکه من در ابتدای زندگیم در روستا زندگی می‌کردم و بعد از مدتی برای زندگی به شهر آمدم گفت: شخصیت نقش‌ها را باید در فرهنگ مردم گیلان جستجو کرد و تمام رفتارهای مردم در حافظه من بایگانی می‌شود.

علیرضا تاج شهرستانی با اشاره به اینکه شخصیت‌های این سریال ساختگی نیستند و از رفتارهای مردم استان گیلان الهام گرفته شده است خاطرنشان کرد: بارها از کار بازیگری قطع امید کردم و چند سال به فعالیت بازیگری مشغول نبودم.

وی با اشاره به اینکه باید به این نکته اعتراف کنم که اگر تعدادی از دوستان به فعالیت‌های هنری نپردازند اتفاقات خاصی در صدا و سیما رخ نمی‌دهد اظهار داشت: سریال جایزه با مضامین طنز به معضلات روزمره مردم می‌پردازد.

Share