رئیس سازمان انرژی اتمی

پس از برجام فرصت‌ها یکی پس از دیگری مثل سونامی به سمت ما می‌آید/هیچ چیزی در صنعت هسته‌ای از دست نداده‌ایم/اگر انقلاب ما بی محتوا بود اینقدر دنیای استکبار در برابر ما قد علم نمی‌کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: پس از برجام در شرایط غیر قابل باور قرار گرفتیم به طوری که فرصت‌ها یکی پس از دیگری مثل سونامی به سمت ما می‌آید، زیرا طرف مقابل دیده که این ملت اراده پیشرفت دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس، علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی صبح امروز در دهمین همایش نخبگان فردا در سالن اجلاس سران گفت: هر انسانی اگر از شاخص‌های نخبگی برخوردار باشد نمی‌تواند در برابر مسایل ساکت باشد و حتما موضع می‌گیرد.۱۳۹۳۰۸۲۶۰۰۰۵۵۶_photoa

به گفته وی، یک نخبه باید دغدغه معیشت و فرهنگ هموطن خود را داشته باشد و اگر مسئولیتی گرفت خداپسندانه آن را انجام دهد.

رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه انقلاب ما فلسفه سیاسی جدیدی ارائه کرد، گفت: اگر انقلاب ما بی محتوا بود اینقدر دنیای استکبار در برابر ما قد علم نمی‌کرد، می‌بینید که این انقلاب نظام سیاسی جهان را به چالش می‌کشد و به همین دلیل دشمنی می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: پس از برجام در شرایط غیر قابل باور قرار گرفتیم به طوری که فرصت‌ها یکی پس از دیگری مثل سونامی به سمت ما می‌آید، زیرا طرف مقابل دیده که این ملت اراده پیشرفت دارد.

صالحی خاطرنشان کرد: بعد از برجام قرار شد عضو یک بخش بین المللی به نام ایتر پروژه جهانی گداخت هسته‌ای شویم که پاسخ نهایی بشر برای تولید انرژی نامحدود است، در بعد فنی دستاورد بزرگی در برجام داشتیم و هیچ چیزی در صنعت هسته ای از دست نداده‌ایم، ولی هرچقدر شرح می‌دهیم برخی نمی‌شنوند یا نمی‌خواهند بشنوند. یک بیمارستان هسته‌ای و پروژه‌های تولید رادیو اکتیو در دست داریم. آیا صنعت هسته ای متوقف یا کند شده است؟

tel final1

Share