دبیر شورای عالی امنیت ملی خبر داد:

کشف و دستگیری عوامل عملیات انتحاری در تهران/هر تحرک مرموزی در هر کجای ایران به سرعت کشف می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،دبیر شورای عالی امنیت ملی، از کشف و دستگیری عوامل عملیات انتحاری طی چند روز گذشته در تهران خبر داد و گفت: در همین ایام رمضان نفرین شدگان زمین تصمیم داشتند در تهران اقداماتی انجام دهند و گزارشی مختصر منجر به کشف و دستگیری عوامل عملیات انتحاری در تهران شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از تابناک ،دبیر شورای امنیت ملی، از کشف عملیات تروریستی انتحاری در تهران و خنثی کردن این عملیات خبر داد؛ عملیاتی که قرار بود در طول ماه مبارک رمضان در پایتخت رخ دهد اما به همت عقبه مردمی اطلاعات ایران، شناسایی و بی‌اثر شد.

علی شمخانی در مراسم بزرگداشت شهید مصطفی چمران، با اشاره به تفکر جهادی و معنوی شهید چمران و اعتماد وی به حضور مردم در روزهای آغازین جنگ تحمیلی و استفاده از بضاعت اندک آنان در امور جنگ گفت: شاید برخی فکر کنند، چرا در این غوغای منطقه ای و جنگ های نیابتی که برای توسعه اختلاف در کشورهای اسلامی راه اندازی شده و گروه‌های تفکیری و داعش پرورش داده شده ایران نیز حضور دارد.

وی حضور مردم را پس از عنایت خداوند بسیار مهم توصیف کرد و گفت: هر تحرک مرموزی در هر کجای ایران به سرعت کشف می شود که دلیل آن حضور مردم و وجود سازمان‌های مجرب و توانمند است.

۶۰۵۲۳۶_۴۱۱

دبیر شورای عالی امنیت ملی از کشف و دستگیری عوامل عملیات انتحاری طی چند روز گذشته در تهران خبر داد و گفت: در همین ایام رمضان نفرین شدگان زمین تصمیم داشتند در تهران اقداماتی انجام دهند و گزارشی مختصر منجر به کشف و دستگیری عوامل عملیات انتحاری در تهران شد.

شمخانی با اشاره به نقش مردم و سازمان‌های امنیتی مجرب و توانمند گفت: کشورهای غربی نیز وقتی وارد ایران می‌شوند از امنیت ایران متعجب شده و علاقه دارند راهکار آن را بیاموزند.

گروه‌های تکفیری‌ها بارها قصد چنین عملیات‌هایی را داشته‌اند و پیش از این سردار محسن کاظمینی فرمانده سپاه محمد رسو‌ل‌الله (ص) تهران بزرگ فرمانده سپاه تهران بزرگ در اردیبهشت ۱۳۹۱ از خنثی سازی چند عملیات انتحاری، انفجاری و ترور در نقاط حساس تهران توسط نیروهای اطلاعات سپاه در عید نوروز ۱۳۹۱ خبر داده بود.

tel final1

Share