انتشار تصاویری از گوشی هوشمند جدید نوکیا/آیا نوکیا به بازار باز می گردد؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا،هرچند برای مدت زمانی مدید، نوکیا که زمانی خود سلطان بازار گوشی های موبایل بود از این بازار به زیر کشیده شد و نام وی تقریبا از ذهن مخاطبان و کاربران پاک شده بود، عزم این شرکت برای یک بازگشت مقتدرانه به بازار، جزم شده و تصاویر لو رفته از جدیدترین هوشمند این شرکت، نشان از آن دارد که باید به زودی منتظر ورود دوباره نوکیا به بازار گوشی های موبایل باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،به نقل از تابناک ،هرچند برای مدت زمانی مدید، نوکیا که زمانی خود سلطان بازار گوشی های موبایل بود از این بازار به زیر کشیده شد و نام وی تقریبا از ذهن مخاطبان و کاربران پاک شده بود، عزم این شرکت برای یک بازگشت مقتدرانه به بازار، جزم شده و تصاویر لو رفته از جدیدترین هوشمند این شرکت، نشان از آن دارد که باید به زودی منتظر ورود دوباره نوکیا به بازار گوشی های موبایل باشیم.
پس از آنکه چند سال قبل، شرکت نوکیا اقدام به واگذاری بخش گوشی های موبایل خود به شرکت مایکروسافت کرد، اکنون به نظر می رسد، گوشی هوشمند C1 اولین گوشی با برند این شرکت باشد که قرار است تا چندی دیگر روانه بازار شود؛ موضوعی که البته چندی پیش، توسط مدیر عامل این شرکت تأیید شده و خبر از ورود گوشی هوشمند نوکیا در سال ۲۰۱۶ پیش از این نیز به گوش رسیده بود.

البته هنوز مشخص نیست که نام نهایی این گوشی هوشمند C1 باشد. همچنین در مورد مشخصات و کل و شمایل گوشی هوشمند جدید نوکیا نیز حدس و گمان های زیادی تا کنون زده شده. اما نشریه GSM Arena موفق شده است به تصاویری دست پیدا کند که گفته شده، تصاویر رندر شده از هوشمند جدید نوکیاست.

۵۴۸۹۸۷_۱۱۶

البته این برای چهارمین بار در یک سال اخیر است که تصاویری منتسب به هوشمند جدید نوکیا ـ که گفته می شود نام آن C1 خواهد بود ـ منتشر شده است، حال آنکه تقریبا همه آنها با هم تفاوت هایی دارند. آخرین تصویر رندر شده ار نوکیا C1 مربوط به منبعی است که پیش از این دستی در افشای اطلاعات از این نمونه نداشته است.

نکته قابل توجه در تصاویر به دست آمده از این منبع در این است که در یکی از آنها گوشی هوشمند نوکیا مجهز به سیستم عامل اندروید است و در دیگری – که در پشت نمونه اول قرار گرفته، همانطور که در تصویر بالا قابل مشاهده است – این گوشی مجهز به سیستم عامل ویندوز ۱۰ موبایل است.

این تصاویر با این شرایط حاکی از آن است که هوشمند نوکیا دو نسخه متفاوت را در بر خواهد داشت. این بر خلاف همه شایعات قبلی است که هوشمند جدید نوکیا را تنها واجد سیستم عامل اندروید می دانستند و خبری از نسخه ویندوز ۱۰ موبایل برای آن نداده بودند. همچنین هیچ یک از مقامات شرکت نوکیا نیز پیش از این در مورد انتشار هوشمند این شرکت با سیستم عامل ویندوز موبایل سخنی به میان نیاورده اند.

در نهایت، این تصاویر آن گونه GSM Arena گفته است، هیچ مهر تأییدی برای نسخه نهایی هوشمند نوکیا نیست و جزو چهار حدس و گمان فعلی در مورد این هوشمند دسته بندی می شود. آنچه تا کنون مشخص شده، اینکه نوکیا در نهایت با همه تلاش هایش، سعی در ورودی قدرتمند به بازار هوشمند ها و احتمالا بازپس گیری جایگاه و حیثیت سابق خود در این حوزه است.

tel final1

Share