حضور یکی از معاونین استاندار در نشست دولتمردان احمدی نژاد صحت ندارد

واکنش استانداری گیلان به حضور مشایی در «بازکیاگوراب»

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،روابط عمومی استانداری گیلان مطالب منتشر شده در روزنامه آرمان مبنی بر حضور یکی از معاونین استاندار در نشست دولتمردان احمدی نژاد را تکذیب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،روابط عمومی استانداری گیلان مطالب منتشر شده در روزنامه آرمان مبنی بر حضور یکی از معاونین استاندار در نشست دولتمردان احمدیjavabie نژاد را تکذیب کرد.

در این جوابیه که بخشی از آن در شماره امروز روزنامه آرمان نیز چاپ شده ؛ آمده است : بدینوسیله ادعای مطرح شده در مطلب «مشایی در بازکیاگوراب! » در روزنامه‌ی آرمان مورخ ۳۱/۶/۹۴ پیرامون حضور یکی از معاونین ارشد استانداری گیلان یا دیگر مدیران این دستگاه اجرایی در نشست مذکور تکذیب می‌گردد.

در این جوابیه با اشاره به اینکه باید از انعکاس مطالب خلاف واقع و اختلاف برانگیز که با اغراض سیاسی  از سوی برخی پایگاه های خبری تحلیلی انتشار می یابد پرهیز کرد نوشته شده است : همچنین از آن روزنامه‌ی وزین انتظار می‌رود در یادداشت‌ها و تحلیل‌های خود از استناد به اخباری که با عنوان «گفته می‌شود» در فضای مجازی انتشار می‌یابد پرهیز نماید و پیش از انتشار از صحت آن باخبر گردد.

روابط عمومی استانداری گیلان در پایان این تکذبیه  از روزنامه آرمان خواسته است : لذا باتوجه به مطالب مطرح شده ضرورت دارد تا جریده‌ی محترم آرمان در راستای تنویر افکار عمومی و از میان بردن انتساب‌های غیرواقعی به مدیران خدوم دولت تدبیر و امید در گیلان نسبت به انتشار این جوابیه اقدام نماید.

 

Share