ماجرای یک جلسه‌ غیرعلنی که نسخه «در حاشیه» را پیچید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا در حالی که فصل اول سریال مهران مدیری با دستگیری پزشکان بیمارستان «حاشیه» به پایان رسیده، حرف و حدیث‌ها در مورد آخرین ساخته مهران مدیری همچنان ادامه دارد.  مدیران سازمان صدا و سیما در هفته پایانی پخش این سریال کوشیدند تا نشان دهند که توقف پخش آن ربطی به […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا در حالی که فصل اول سریال مهران مدیری با دستگیری پزشکان بیمارستان «حاشیه» به پایان رسیده، حرف و حدیث‌ها در مورد آخرین ساخته مهران مدیری همچنان ادامه دارد.

۱۵-۴-۷-۱۱۱۲۴۳۰۸۲۵۴۰_۲۵۰ مدیران سازمان صدا و سیما در هفته پایانی پخش این سریال کوشیدند تا نشان دهند که توقف پخش آن ربطی به اعتراض پزشکان ندارد و تولید «در حاشیه» در سه فصل یک برنامه از پیش اندیشیده بوده است.

با این حال وقتی صحبت به ادامه داستان می‌رسید، مدیر شبکه سه هم می‌گفت که ادامه این داستان در فضایی غیر از فضای بیمارستان ادامه خواهد یافت.

او حتی به این نکته هم اشاره کرد که ترجیح می دهد از بین سناریوهای موجود، سناریویی ادامه پیدا کند که در آن ماجرا به زندان کشیده می‌شود و در زندان ادامه می‌یابد. چند شب پس از انتشار این گفت و گو وقتی پزشکان بیمارستان « حاشیه» در آخرین قسمت فصل نخست، دستگیر شدند، این احتمال تقویت شد که فصل دوم سریال در زندان سپری شود.

حالا اما روزنامه جوان خبری را منتشر کرده که از برگزاری یک جلسه مشترک غیر علنی میان مسئولان صدا و سیما و مقامات وزارت بهداشت و صنف پزشکان در هفته‌های گذشته حکایت دارد.

این روزنامه نوشته: «ماجرای سکوت ناگهانی صنف پزشکان معترض به سریال «در‌حاشیه» مهران مدیری و بعد از آن هم خبر قطع ناگهانی این سریال ۹۰ قسمتی از تلویزیون، همه و همه از برکات این جلسه مرموز پشت درهای بسته بوده است.»

پس از پایان جلسه طبق نوشته خبرنگار جوان، این نمایندگان سازمان نظام پزشکی کشور بوده‌اند که با چهره راضی از پشت درهای بسته بیرون آمده‌اند.

جوان نوشته:«نکته جالب توجه اینجا است که بعد از تلاش مصرانه جامعه پزشکی در قطع سریال «در‌حاشیه» از تلویزیون و محروم کردن مردم از تماشای سریالی که طنز محبوبشان را ارائه می‌داد، حالا وزیر بهداشت در اظهارنظری جدید گفته است که جنبه پزشکان بالا است و برای این قشر شادی مردم مهم است و به آن احترام می‌گذارند. در این روزها اما مردم در حال و هوای دیگری هستند. آنها سیل اعتراض خود را به واکنش عجولانه جامعه پزشکی با جوک‌ها و نکته‌هایی که در این رابطه در شبکه‌های مجازی رد و بدل می‌شود، نشان می‌دهند.»

حالا باید منتظر ماند و دید که برپایی این جلسه از سوی طرفین موضوع تایید می‌شود یا خیر؟

«در حاشیه» پایان یافته اما ماجراهای آن ادامه دارد، طی روزهای گذشته هنرمندان مختلفی به اظهار نظر درباره این موضوع پرداخته اند و گفته‌اند که حاشیه‌های پیش امده برای پخش سریال مهران مدیری درست نبوده‌است.

/خبرآنلاین

Share