غلامعلی جعفرزاده

جعفرزاده خبرداد :پرداخت ۹۵ درصد درآمد هدفمندی یارانه‌ها به خانوار

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،غلامعلی جعفرزاده با اشاره به ارائه گزارش کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در مورد اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها در شش ماه اول سال جاری اظهار داشت :طی شش ماه اول سال ۲۲ هزار میلیارد تومان درآمد اجرای هدفمندی یارانه‌ها بوده که ۹۵ درصد آن به یارانه نقدی خانوار پرداخت شده است.

افزایش قیمت حامل های انرژی در سال 94 برای جبرای کسری دولت برای پرداخت یارانه ها

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،غلامعلی جعفرزاده  با اشاره به ارائه گزارش کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در مورد اجرای قانون هدفمندی jafarzade_6703 (6)یارانه‌ها در شش ماه اول سال جاری اظهار داشت: این گزارش نشان می‌دهد، برای تولید توسط دولت اقدام نشده و یارانه‌ای اختصاص نیافته است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه پوشش بیمه بیکاری بیش از ۷ درصد در شش ماهه امسال رشد نداشته، تصریح کرد: این در حالی است که ۳۰ درصد یارانه بهداشت و سلامت رشد داشته است.

به گفته این نماینده مجلس طی شش ماه اول سال ۲۲ هزار میلیارد تومان درآمد اجرای هدفمندی یارانه‌ها بوده که ۹۵ درصد آن به یارانه نقدی خانوار پرداخت شده است.

جعفرزاده در پاسخ به این سؤال که آیا اقدامی برای حذف غیر نیازمندان از یارانه نقدی از سوی دولت در شش ماهه نخست سال جاری صورت گرفته است، گفت: متأسفانه هیچ اقدامی در این راستا انجام نشده که حکایت از اجرای این قانون داشته باشد./فارس

ایرج ندیمی، محمد مهدی رهبری املشی،غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی،محمدحسین قربانی ،حسن تامینی،جبارکوچکی نژاد،مهردادلاهوتی،ناصرعاشوری،حمیدرضاخصوصی،حسن خسته بند،محمود شکری،صفرنعیمی رز،عطالله حکیمی،

Share