رئیس هیئت فوتبال استان گیلان

داماش نمی‌تواند منحل یا منتقل شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،رئیس هیئت فوتبال استان گیلان تاکید کرد که امکان انحلال یا انتقال تیم فوتبال داماش وجود ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،قربانعلی الماسخاله در مورد اظهارات امیر عابدینی گفت: اینکه او می‌گوید تیم به تهران منتقل و یا منحل می‌شود شدنی نیست و اجازه این کار را نمی‌دهیم. اگر می‌خواستیم این کار انجام شود تیم را به مشهد منتقل می‌کردیم. داماش برای مردم است و آنها این تیم را می‌خواهند. عابدینی عصبی بوده و اینگونه صحبت کرده است. داماش برای مردم است. نه من، نه عابدینی و نه هیج شخص دیگری نمی‌تواند تیم را منتقل کند. تصمیمات مربوط به اداره تیم با عابدینی است اما او نمی‌تواند برای انتقالش تصمیم‌گیری کند.

almaskhaleh-sakoo

 رئیس هیئت فوتبال استان گیلان با اشاره به مبهم بودن مالک داماش اظهار داشت: تا امروز هنوز مشخص نیست اگر کسی بخواهد این تیم را بگیرد با چه کسی باید مذاکره کند. قوه قضائیه،‌ امیر منصور آریا و یا عابدینی؟ قیمتی هم که می‌گویند به گونه‌ای است که کسی اقدام به خرید باشگاه نمی‌کند زیرا درآمدزایی وجود ندارد تا کسی بخواهد با مبلغ بالا باشگاه را بخرد. حتی ملوان را هم کسی نخرید بلکه محجوب پرداخت هزینه‌های باشگاه را تقبل کرد. بین مصاحبه تا اظهارات رسمی فرق دارد. شاید عابدینی در مصاحبه به مذاکره برای واکذاری داماش تمایل نشان داده اما باید دید او به صورت رسمی چه اقدامی می‌کند.
او در پاسخ به این سوال که آیا هیئت فوتبال می‌تواند این باشگاه را بخرد گفت: هیئت فوتبال اصلا مجوز تیم‌داری ندارد. تمام تیم‌های استان زیر نظر هیئت استان هستند و ما نمی‌توانیم فقط یک تیم را در دست بگیریم. ما می‌تونیم میانجیگری کنیم و پیگیر وضعیت باشگاه‌ها باشیم.
almaskhaleh
الماسخاله درباره وضعیت ملوان و اینکه  آیا محجوب به این تیم باز می‌گردد یا خیر عنوان کرد: او در ملوان می‌ماند. فعلا در حال بررسی وضعیت و ایجاد منابع اقتصادی است تا بتواند هزینه‌های ملوان را تامین کند.
تابناک/
Share