ثقتی:محوریت مساجد در جشن های انقلاب حفظ شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا اولین جرقه های قیام مردمی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در مساجد زده شد و این مراکز بعنوان پایگاه های اصلی این قیام همچنان باید مورد توجه برنامه ریزان و متولیان مراسم بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی قرار گیرند. رضا ثقتی رئیس ارشاد رشت ، در جلسه آخرین هماهنگی ویژه برنامه […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا اولین جرقه های قیام مردمی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در مساجد زده شد و این مراکز بعنوان پایگاه های اصلی این قیام همچنان باید مورد توجه برنامه ریزان و متولیان مراسم بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی قرار گیرند.

203133رضا ثقتی رئیس ارشاد رشت ، در جلسه آخرین هماهنگی ویژه برنامه های دهه فجر که در محل شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی تشکیل شده بود ، گفت : مرکز ثقل و توجهات نیروهای انقلابی در مساجد بود ، از همین رو رژیم نسبت به مساجد و تحرکات آن همیشه حساس بوده است.

این مسوول بیان نمود : مساجد همیشه نقش محوری و ارشاد کننده داشتند و خواستگاه نیروهای انقلابی بوده و هستند ، از این رو می بایست این نقش محوری مورد توجه قرار گیرد و برنامه های فرهنگی و هنری را ترجیحاً به جای برگزاری در آمفی تئاتر ها و سالن های اجتماعات در مساجد برگزار نمود.

رئیس اداره ارشاد رشت در پایان با اشاره به اینکه ۲۰۰ جشن در مساجد شهرستان رشت در طول ایام ا… دهه فجر برگزار می گردد گفت : برگزاری نمایشگاه های کتاب ، عکس ، پوستر و مسابقات روزنامه دیواری و شعرخوانی ، از دیگر برنامه های دهه فجر در مساجد شهرستان رشت می باشد.

 

Share