جواد شفیعی ثابت نماینده آستان قدس رضوی در گیلان شد

طی حکمی از سوی مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی، جواد شفیعی ثابت به عنوان دبیر کانون‌های خدمت رضوی آستان قدس رضوی در استان گیلان منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، طی حکمی از سوی مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی، جواد شفیعی ثابت به عنوان دبیر کانون‌های خدمت رضوی آستان قدس رضوی در استان گیلان منصوب شد.

با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین مروی در تولیت آستان مقدس رضوی، ساختار جدید دفاتر نمایندگی در استان‌ها با عنوان کانون‌های خدمت رضوی براساس تعلق خاطر و علاقه به حضرت امام‌رضا (ع) در دو دسته کلی عمومی و تخصصی سازماندهی شد تا با هم افزایی ظرفیت‌های در اختیار در راستای ماموریت‌ها و اولویت‌های آستان قدس رضوی به صورت مستمر فعالیت نمایند.

خادمیاران رضوی که بصورت داوطلبانه به عضویت این شبکه در می‌آیند در قالب کانون‌های خدمت رضوی پس از ارائه خدمات در استان‌ها می‌توانند توفیق خدمت در حرم مطهر رضوی را کسب نمایند.

این دفاتر با پنج هدف عمده گسترش پایگاه اجتماعی آستان قدس رضوی، توسعه فرهنگ خدمت کریمانه و پراکندن عطر رضوی در سراسر کشور و رسیدگی به محرومان در مناطق کمتر برخوردار و رشد و شکوفایی ظرفیت خادمیاران و یاوران رضوی و افزایش سطح معرفتی آنان اقدامات مختلف فرهنگی، خدمات اجتماعی و مذهبی و آموزشی و حمایتی را به انجام می‌رساند.

شایان ذکر است جواد شفیعی ثابت در کارنامه خود سابقه فرمانداری شهرستان شفت، مدیرکلی پدافند غیرعامل استان گیلان، مشاور استاندار و رئیس گروه مشاوران جوان استانداری، ریاست خانه‌های جوان استان گیلان، معاونت فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) را دارد.

پیش از این حجت‌الاسلام مهدوی و در گذشته، نظرعلی علیزاده این مسئولیت را در استان گیلان عهده‌دار بودند.

Share