انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی های استان برگزار می‌شود

مدیرکل روابط عمومی استانداری گیلان از برگزاری سومین دوره انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی های استان در روزهای آتی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مرتضی عاطفی به برگزاری سومین دوره انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی های استان در روزهای آتی اشاره کرد و افزود: انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی های استان گیلان در جلسه‌ای با حضور مسئولان روابط عمومی‌های فرمانداریها، شهرداریها و دستگاه‌های اجرایی استان و به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار برگزار می شود.

وی بر ضرورت توجه مسئولان دستگاه‌ها به نقش روابط عمومی تأکید و تصریح کرد: استفاده از نیروهای متخصص در حوزه‌های روابط عمومی، امری ضروری است.

عاطفی روابط عمومی ها را بازوان اصلی اطلاع رسانی دولت در استان و شهرستان ها دانست و خاطرنشان کرد: شورای روابط عمومی‌های استان می تواند در این حوزه نقش بسزایی ایفا کند.

وی تقویت بخش اطلاع‌رسانی در روابط عمومی‌ها را بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: گردشگری، کشاورزی و اشتغال به عنوان محورهای توسعه‌ی گیلان مورد تأکید استاندار است و روابط عمومی‌ها می توانند با معرفی ظرفیت‌ها در ارتقاء شاخص‌ها تأثیرگذار باشند.

وی مجموعه‌ روابط عمومی ها را نیازمند نوآوری و خودباوری دانست و گفت:  دستگاه‌هایی که خلاقیت و نوآوری را یکی از مولفه‌های مهم در پیشرفت اهداف تعریف کرده اند همواره از ساز و کارهای خلاقانه بهره می گیرند.

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان ابراز امیدواری کرد که در دوره‌ی جدید این شورا شاهد پویایی بیشتر در بخش‌های مختلف باشیم.

Share