فقط هواداران و بازیکنان پشت سرمربی هستند | شخصی به اسم مسئول ندیدیم

بازیکن تیم فوتبال سپیدرود با بیان اینکه علی کریمی در تیم تنها است، افزود: واقعا اینجا فقط هواداران و بازیکنان پشت سرمربی هستند و اینجا فقط بازیکنان، هواداران و سرمربی پشت هم هستند و شخصی به اسم مسئول یا چیز دیگری ندیدیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ورزش سه، توحید غلامی بازیکن تیم فوتبال سپیدرود در خصوص نمایش ضعیف تیمش برابر ذوب آهن و شکست ۳ بر صفر برابر این تیم گفت: مقابل ذوب آهن ما شرایط خاصی داشتیم و چند بازیکن مصدوم داشتیم. سفری که داشتیم هم با هواپیما نبود و مجبور بودیم که ۱۳ ساعت در راه باشیم. سرمربی هم تصمیم گرفت که به برخی بازیکنان که مقابل پارس بازی کرده بودند استراحت بدهد. به نظرم درست ترین تصمیم هم همین بود.

وی ادامه داد: بازی خوبی هم بود ولی ما اشتباهاتی انجام دادیم. ذوب آهن هم تیم بسیار خوب و با تجربه ای است، که از این اشتباهات نهایت بهره را برد. ما تلاش خود را می کنیم و برای خودمان، کادر و هواداران بازی می کنیم تا در لیگ بمانیم نه شخص دیگری.

غلامی با عنوان اینکه علی کریمی در تیم تنها است، افزود: واقعا اینجا فقط هواداران و بازیکنان پشت سرمربی هستند و اینجا فقط بازیکنان، هواداران و سرمربی پشت هم هستند و شخصی به اسم مسئول یا چیز دیگری ندیدیم. دو سه بازی مثل بازی سایپا و پارس جنوبی را بردیم ولی هیچ یک از مسئولان حتی برای تشکر هم نیامدند چه برسد به تشویق. تیمی که می خواهد برای ماندن بجنگد باید بیشتر حمایت شود؛ ولی اصلا اینگونه نیست و ولی کسی نیست. شاید تیم های دیگر در شرایطی که ما هستیم، پاداش را هم بیشتر می کنند ولی انگار برای مسئولین ماندن تیم مهم نیست و فقط برای بازیکنان، کادر فنی و هواداران مهم است.

بازیکن فصل گذشته نفت تهران با اشاره به نتیجه هایی که تیم کسب کرده و اینکه با این شرایط تیم می ماند یا خیر، توضیح داد: واقعا نتایجی که ما گرفتیم، فکر می کنم خدا به دل هوادارانمان نگاه کرده. انصافا هم نتایج خوبی با این مشکلات و حداقل امکاناتی که داریم، گرفتیم. تا آخر هم ما می جنگیم و بازیکنان و کادر پشت هم هستند و صد در صد کاری می کنیم که بمانیم و امیدوارم این اتفاق بیافتد و دیگر هیچ فکری نمی کنیم، چون سه بازی حساس داریم و امیدوارم تیم بماند.

Share