مایلی‌کهن یاد گرفته مظلوم‌نمایی و سیاه‌نمایی کند | فحش هواداران ملوان را نشنید!

نظرمحمدی گفت: متأسفانه مایلی‌کهن یاد گرفته است مظلوم‌نمایی و سیاه‌نمایی کند و از این طریق تمام فحاشی هوادارانش را به تماشاگران ما بچسباند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از تسنیم، علی نظرمحمدی در مورد تساوی یک – یک تیمش مقابل ملوان بندرانزلی اظهار داشت: این دیدار یک بازی پر از استرس از سوی هر دو تیم بود، تیم ما در نیمه اول اصلاً بازی خوبی انجام نداد. تیم حریف هم به هیچ عنوان نتوانست بازی خوبی به نمایش بگذارد و تک گل آنها هم روی اشتباه شایان مصلح به دست آمد.
وی افزود: در نیمه دوم با صحبت‌های که انجام دادیم بازی کاملاً یک‌طرفه بود و توپ و میدان را در اختیار داشتیم. موقعیت‌های زیادی را هم به‌دست آوردیم که متأسفانه نتوانستیم آنها را تبدیل به گل کنیم و تنها در یک صحنه روی تیز هوشی میلاد قربان‌زاده موفق شدیم گل مساوی را به ثمر برسانیم. با وجود اینکه در نیمه اول بازی خوبی را به نمایش نگذاشتیم، اما مستحق سه امتیاز بودیم و متأسفانه تیم ملوان از جهنم عضدی فرار کرد.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت در ادامه با اشاره به بازی ضعیف تیمش در نیمه اول، تصریح کرد: این بازی برای ما درس‌های خوبی داشت و فهمیدیم که وقتی ۴۵ دقیقه از بازی را از دست می‌دهیم ممکن است حریف در نیمه دوم مانند ملوان دفاع کرده و کار را برای ما سخت کند.

نظرمحمدی در مورد علت حضور نیافتنش در نشست خبری بعد از بازی و اینکه گفته می‌شود از شعار هواداران ناراحت شده است، گفت: متأسفانه همکار عزیز ما آقای مایلی‌کهن با وجود اینکه جایگاه هواداران تیمش پشت نیمکت این تیم است، اما ناسزاهای آنها را نشنید و یا اصلاً نخواست بشنود. هواداران ملون به مادر من که دو ماه است فوت شده ناسزا گفتند، اما مایلی‌کهن نخواست بشنود. من نه تنها در این بازی بلکه تصمیم گرفتم در هیچ کنفرانسی شرکت نکنم تا اینکه مایلی‌کهن از سمت هواداران تیمش از من عذرخواهی کند.

وی ادامه داد: در یک صحنه هواداران ما وقتی چند بطری آب معدنی به زمین پرتاب کردند، من خودم رفتم و از آنها خواستم که این کار را تکرار نکنند و مانع بی‌احترامی‌شان شدم، اما مایلی‌کهن حتی به حرمت آن حرکت من هم نخواست مانع فحاشی هواداران تیمش به من شود. متأسفانه مایلی‌کهن یاد گرفته است مظلوم‌نمایی و سیاه‌نمایی کند و از این طریق تمام فحاشی هوادارانش را به تماشاگران ما بچسباند.

Share