آغاز رسمی طرح محدودیت ترافیکی از صبح ۱۷ مهر ماه در رشت/تمهیدات شهرداری رشت برای رفاه حال سالمندان برای رسیدن به میدان اصلی شهر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری رشت آغاز رسمی طرح محدودیت ترافیکی در این شهر را از جمعه ۱۷ مهر ماه اعلام کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری رشت آغاز رسمی طرح محدودیت ترافیکی در این شهر را از جمعه ۱۷ مهر ماه اعلام کرد.

۱۸۵۶۸۵۳فرامرز جمشیدپور با بیان اینکه طرح محدودیت ترافیکی از صبح روز جمعه ۱۷ مهر ماه در رشت به طور رسمی آغاز می شود، اظهار کرد: با وجود اینکه طرح از امروز یکشنبه به صورت آزمایشی در حال اجراست ولی اجرای رسمی آن بنا بر درخواست پلیس راهنمایی و رانندگی از شهرداری، از صبح جمعه خواهد بود.

وی افزود: طی ماه های گذشته کارت های تردد برای ساکنان بافت مرکزی شهر صادر شده و به غیر از ساکنان مستقر، مابقی شهروندان و مسافران باید خودروهای خود را در پارکینگ های تعیین شده اطراف بافت مرکزی رشت پارک کرده و بدون خودرو وارد میدان شهرداری شوند.

جمشیدپور با اشاره به تمهیدات شهرداری رشت برای رفاه حال سالمندان و مابقی شهروندان برای رسیدن به میدان اصلی شهر گفت: طی زمان اجرای طرح محدودیت ترافیکی، ون هایی برای جابجایی شهروندانی که قادر به پیاده روی در بافت مرکزی شهر و رسیدن به میدان نیستند قرار داده است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری رشت اضافه کرد: فعالیت ون ها تا زمان پایان بهسازی پیاده روهای منتهی به میدان شهرداری ادامه دارد.

محدوده طرح ترافیک خیابان های منتهی به میدان شهدای ذهاب (شهرداری) رشت شامل سه مسیر سه راه انقلاب (حاجی آباد) به شهرداری، میدان بسیج (صیقلان) به شهرداری و سه راه معلم به شهرداری رشت است که از ساعت ۶:۳۰ صبح تا ۱۰ شب برقرار است.

/مهر

Share