مربی سابق ملوان هدایت تیم رهپویان رضوانشهر را بر عهده گرفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،مراسم معارفه نصرت ایراندوست، به عنوان سرمربی تیم فوتبال رهپویان رضوانشهر با حضور جمعی از علاقمندان و فعالان ورزشی در محل اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،مراسم معارفه نصرت ایراندوست، به عنوان سرمربی تیم فوتبال رهپویان رضوانشهر با حضور جمعی از علاقمندان و فعالان ورزشی در محل اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد.IMG_1131

نصرت ایراندوست از پیشکسوتان باشگاه ملوان انزلی و از مربیان قدیمی فوتبال و دارای مدرک مربیگری A آسیا است که سابقه سرمربیگری تیمهای ملوان انزلی، فجر سپاسی شیراز ، چوکای تالش و همچنین تیم ملی نوجوانان و جوانان فوتبال کشورمان را در کارنامه خود دارد. در جلسه معارفه این مربی کهنه کار ، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان رضوانشهر در سخنانی از تلاش ها و جدیّت مدیران باشگاه رهپویان برای صعود تیم رهپویان به لیگ دسته دوم کشوری قدردانی کرد و با تبریک این موفقیت، گفت: مالک باشگاه ، آقای سیروس رجاء، از سرمایه گذاران توانمند در سطح استان و کشور هستند و با توجه به برنامه های توسعه محور این باشگاه ، در آینده قطعاً شاهد شکوفایی و موفقیت های تیم رهپویان خواهیم بود.
عادل هادی پور افزود: ما باید از همه امکانات سخت افزاری، زیرساخت های موجود و نیروی انسانی علاقمند به ورزش فوتبال برای موفقیت تیم رهپویان و صعود این تیم به لیگ برتر استفاده کنیم.
وی با اشاره به هزینه های تیم داری و مشکلات فوتبال، خاطرنشان کرد: تماشاگران و مردم رضوانشهر نشان داده اند که عاشق تیم رهپویان هستند و حمایت های تماشاگران یک امتیاز مهم برای تحقق اهداف ورزشی باشگاه رهپویان محسوب می شود که امیدواریم در بازیها این حمایت ها چند برابر شود.

در ادامه سیروس رجا ، مالک باشگاه رهپویان رضوانشهر طی سخنانی با اشاره به موفقیت تیم در صعود به لیگ دسته دوم کشوری، از زحمات بازیکنان، کادر فنی و مسئولین شهرستان و حمایت های زائد الوصف تماشاگران قدردانی کرد و گفت: عشق و علاقه جوانان رضوانشهری به ورزش فوتبال ستودنی است و این مسئولیت ما را در بحث بومی گرایی دو چندان می کند. سیروس رجاء خاطر نشان کرد: موفقیت رهپویان مستلزم کمک همه ورزش دوستان است چون این تیم ملک شخصی بنده نبوده و متعلق به مردم شهرستان و استان است و باید تلاش کنیم تا رهپویان همانند ملوان به یک تیم ریشه دار و به یک برند تبدیل شود.

مدیرعامل باشگاه رهپویان با اشاره به سوابق ارزنده نصرت ایراندوست، افزود: آقای ایراندوست از تجربه و توانایی های ویژه ای در فوتبال بهره مند است و حضور ایشان می تواند در این مقطع یک فرصت برای موفقیت و تحول باشگاه باشد.

در بخش پایانی مراسم نیز نصرت ایراندوست، سرمربی جدید تیم رهپویان گفت: بنده به علاقمندی مردم رضوانشهر به فوتبال واقفم و با توجه به اهتمام مدیران باشگاه، همه باید دست در دست هم دهیم تا تیم یک شخصیت قهرمانی در همه ابعاد داشته باشد.

وی افزود: هدف ما موفقیت رهپویان است تا شادی و نشاط را به مردم رضوانشهر ارزانی بخشیم و این تیم را به جایگاه خوبی در سطح کشور برسانیم.

IMG_1106 IMG_1075 

Share