تملک پاساژ جفرودی و ایجاد طرح محدودیت ترافیکی در رشت از الزامات است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت:با اشاره به تملک پروژه پاساژ جفرودی تصریح کرد: تملک پاساژ جفرودی و ایجاد طرح محدودیت ترافیکی در شهر رشت از الزامات است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: شهر رشت به دلیل وجود مشکلات متعدد در تمام زمینه‌ها مانند بیابان خشک است.

karharnia3949_resizeمحمدحسین واثق‌کارگرنیا اجرای تمام پروژه‌های عمرانی، فرهنگی و … رشت را دارای اهمیت زیادی دانست.

وی با اشاره به تملک پروژه پاساژ جفرودی تصریح کرد: تملک پاساژ جفرودی و ایجاد طرح محدودیت ترافیکی در شهر رشت از الزامات است.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه افزایش بار ترافیکی در برخی از ساعات مشخص در رشت وجود دارد، افزود: با اجرای پروژه پاساژ جفرودی خیابان سعدی به خیابان شریعتی متصل و موجب کاهش بار ترافیکی شهر می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تملک پاساژ جفرودی براساس مطالعات و کار کارشناسانه مطرح شده است، گفت: در بودجه سال ۹۴ برای تملک این پروژه بودجه کامل دیده نشده و به همین دلیل شهردار نیاز دارد تا با حذف برخی از تملک‌ها در مسیرهای دیگر پروژه پاساژ جفرودی را نهایی کند.

واثق‌کارگرنیا اجرای تمام پروژه‌های مصوب شورای شهر رشت را دارای اهمیت زیادی دانست و گفت: در برخی مواقع باید پروژه‌هایی را در اولویت قرار داد که کمک بیشتری به برطرف شدن مشکلات شهر و شهروندان می‌کند.

وی درباره شایعات برکناری مدیرعامل سازمان فرهنگی‌ـ ورزشی شهرداری رشت تصریح کرد: در شرایط فعلی شهرداری رشت نمی‌توان صراحتاً اعلام کرد که مدیری جابه‌جا نخواهد شد و این شایعات وجود دارد و ممکن است به واقعیت تبدیل شود.

عضو شورای اسلامی شهر رشت خاطرنشان کرد: شهردار رشت براساس قانون می‌تواند مدیران دستگاه‌های مربوطه خود را انتخاب کند و بنده درباره جابه‌جایی افراد بی‌اطلاع هستم.

وی مشکلات شهر رشت را بسیار زیاد عنوان کرد و یادآور شد: شهر رشت به دلیل وجود مشکلات متعدد در تمام زمینه‌ها مانند بیابان خشک است.

/فارس

Share