نماینده رودبار: ادامه سیاست های کنترلی و کاهش جمعیت به ضرر کشور است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا, نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی گفت: تحقق سیاست افزایش جمعیت در کشور نیازمند فرهنگ سازی، برنامه ریزی هدفمند و دقیق است.  عطا الله حکیمی ظهر سه شنبه در نشست با مسئولان شهرستان حرکت سیر جمعیتی کشور را به سمت سالمندی دانست و افزود: بر این اساس سیاست […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا, نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی گفت: تحقق سیاست افزایش جمعیت در کشور نیازمند فرهنگ سازی، برنامه ریزی هدفمند و دقیق است.

hakimi عطا الله حکیمی ظهر سه شنبه در نشست با مسئولان شهرستان حرکت سیر جمعیتی کشور را به سمت سالمندی دانست و افزود: بر این اساس سیاست های کلی افزایش جمعیت از سوی مقام معظم رهبری مطرح شد.

وی همچنین با اشاره به سیاست های کلی مقام معظم رهبری در امر افزایش جمعیت اظهار داشت: ادامه سیاست های کنترلی و کاهش جمعیت به ضرر کشور است و آینده کشور را به خطر می اندازد.

عضو کمیسیون اقتصاد مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای مقابله با این آسیب و ایجاد فرهنگ افزایش جمعیت همه باید تلاش کنند.

وی در ادامه بحث اقتصاد را مشکل اصلی کشور دانست و افزود: فرهنگ اساس هر تمدن است.

حکیمی بیان داشت: توجه به اقتصاد و فرهنگ در سایه عزم ملی و مدیریت جهادی زمینه‌ ساز پیشرفت ایران اسلامی می‌ شود.

وی با اشاره به نامگذاری سال ۹۳ از سوی مقام معظم رهبری بنام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی گفت: برای تحقق این امر مسئولان باید نسبت به قبل در راه خدمت رسانی تلاش مضاعف داشته باشند.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب برمدیریت جهادی افزود: تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند مدیریت جهادی است.

وی بیان داشت: با توجه به پتانسیل های خوبی در عرصه های مختلف کشاورزی، صنعتی، معدنی و گردشگری که درشهرستان رودبار وجود دارد می طلبد مسئولان برای ترغیب سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در منطقه بیشتر تلاش کنند.

حکیمی تاکید کرد: دولتمردان با حمایت های همه جانبه باعث رونق و شکوفایی صنعت، اشتغال و تولید شهرستان شوند.

وی تصریح کرد: با توجه بیشتر به ظرفیت های موجود در شهرستان و اعمال سیاست های اقتصاد مقاومتی و سرمایه گذاری های مولد می توان زمینه اشتغال بیشتر جوانان را فراهم آورد.

عضو کمیسیون اقتصاد مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به روان سازی تسهیلات بانکی برای سرمایه گذاران و کارآفرینان اذعان داشت: با حمایت دولت و اصلاح قوانین و مقررات دست و پاگیر از سوی مجلس شورای اسلامی زمینه برای حمایت از سرمایه گذاری مولد فراهم می شود.

وی یادآورشد: این مهم باعث ترغیب سرمایه گذاران و کارآفرینان برای سرمایه گذاری های مولد خواهد شد.
/مهر

Share